Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Nová služba pro výběr kvalitního autoservisu

Určitě se Vám již někdy stalo, že jste se svým vozem museli zajet do servisu. Co se týče běžné údržby, do které můžeme zařadit například výměnu oleje, brzdových destiček, čištění klimatizace nebo přezutí pneumatik, dá většina řidičů hlavně na zkušenost z dřívějška.

Co ale dělat v případě, že žádnou zkušenost nemáte a nikdo z vašich známých vám podobné doporučení nemůže dát? Nebo jak najít dobrý autoservis v situaci, kdy se vám auto znenadání rozbije v úplně cizím městě? Dnes již není nic jednoduššího než si otevřít internet na vašem chytrém telefonu nebo počítači a začít hledat. A právě v takovou chvíli můžete využít nového portálu AutoDoServisu.cz.

Díky internetovému rádci AutoDoServisu.cz a GPS snadno naleznete nejbližší servis ve vašem okolí, můžete si vybrat podle značky vašeho vozu nebo podle autorizovaného či neautorizovaného servisu (např. pokud máte nový vůz v záruce) či pneuservisu. A aby bylo vaše rozhodování lehčí, pomůžou vám hodnocení a doporučení ostatních řidičů. Jednoduše si tak najdete kvalitní servis ve vašem okolí. A stejně jako je tomu u internetových zbožových srovnávačů, tak i zde můžete zhodnotit kvality nabízených služeb, celkový přístup zaměstnanců nebo poměr ceny a výkonu. Pomůžete tak nejen dalším motoristům, ale i provozovatelům autoopraven, kteří díky vaší recenzi získají objektivní zpětnou vazbu.

Řešíte-li tedy otázku, kde najít toho pravého mechanika pro svůj vůz, vyzkoušejte nový portál www.autodoservisu.cz, jeho doménou je vyhledávání a hodnocení autoservisů. Ten vám přináší největší a nejaktuálnější seznam autoservisů v ČR, mezi kterými si určitě vyberete ten pravý. Navíc můžete podpořit svůj oblíbený servis pomocí doporučení nebo naopak varovat před nepoctivci.

 

Komentáře

Nahoru