Nová služba Obchodiště.cz míří na český trh!

Nová služba Obchodiště.cz míří na český trh!

V dnešní pokročilé technické době je naprosto pochopitelné, že spousta z nás podniká na internetu, a stejně tak je pochopitelné, že tento počet neustále vzrůstá. Největší tuzemská platforma pro všechny eshopy, společnost Shoptet oznámila, že i jejich výsledky jsou stále lepší a lepší, a to i přes veškerá očekávání. I z toho důvodu se chce tahle platforma pustit do velkoobchodu, jehož součástí bude též Obchodiště.cz. To se má také stát největším velkoobchodním portálem u nás.

Česká republika – ráj e-shopů?

Česká republika je nepsaným rekordmanem v počtu eshopu na člověka, a ani do budoucna se nepředpokládá, že by se tahle situace měla nějak měnit. Není se tedy čemu divit, že až třetinový podíl na českém trhu tvoří právě eshopy, kterých je u nás skoro 43.000! I z toho důvodu se stalo překvapením, že namísto očekávaných 15 tisíc klientů bude mít Shoptet o celou tisícovku klientů více.

ecommerce-2140603_960_720

Trocha matematiky…

Pojďme se podívat ale raději na čísla. v loni evidovali Shoptet obrat “pouze” 68 milionů Kč, přičemž letošní výsledek se odhaduje až prakticky na dvojnásobek, a to na neuvěřitelných 120 milionů korun. Pozitivní jazykové tvrdí že v následujícím roce budou tržby představovat dokonce 200 milionů Kč.

Jak společnost s těmito penězi naloží?

Shoptet se samozřejmě chystá většinou vydělaných peněz investovat sám do sebe, do následného rozvoje a slibných projektu, z nichž jedním je právě platforma Obchodiště.cz.

obchodiste-shoptet

Jistě se jedná o revoluční platformu, jelikož díky ní bude vyhledávání dodavatelů pro veškeré eshopy mnohem jednodušší. Veškerý proces vyhledávání, objednávání a vyřizování objednávek se tak stane mnohem jednodušší a transparentnější.

Jaké jsou cíle Shoptetu?

I přes fakt, že do konce roku zbývá již jen necelý měsíc, má Shoptet v plánu získat ještě několik stovek velkoobchodu. Snaží se tím o bezprostřední modernizaci Českého trhu. Největším lákadlem pro všechny eshopy je fakt, že Shoptet nabízí zázemí již pro 15 ostatních eshopu. Jeho cílem je samozřejmě se do budoucna stát největší velkoobchodní platformou u nás.

Jak funguje Obchodiště.cz?

V této době je činnost obchodního řetězce situována do jakéhosi katalogu firem, nicméně v plánu hodlá nabídnout spoustu dalších funkcí, jako je například fulltextové vyhledávání či přímé napojení dodavatelů na Shoptet. Výjimkou nebude ani možnost zadávání zakázkové výroby. Projekt je vybudován hlavně pro mladé nové podnikatele, jimž tenhle nelehký start prokazatelně zjednoduší.

Máme tedy čekat, že do budoucna zcela Vymizí kamenné obchody a budeme vše nakupovat pouze v e-shopech?

Zdrej text/foto: https://www.czechcrunch.cz/2018/12/shoptet-spousti-novou-sluzbu-pro-velkoobchody-obchodiste-cz-letos-ceka-trzby-kolem-120-milionu-korun/?fbclid=IwAR3Bv8h4VRqIw7BBQa422kbK2h11w2p7pvNzX6YJYQT3uTTQo-AOZhpQLjE

Komentáře

Nahoru