Nová nejoblíbenější fotka na Instagramu! Uhádnete, kdo na ní je?

Celebrity se již naučily využívat sociální sítě ke svému prospěchu. To například dokazuje i slavná oskarová selfie, která má na Twitteru více než 3 miliony retweetů. A nedávno se konala událost, na které se sešli snad ty největší celebrity. A ze které vzešla i nová nejoblíbenější fotka na Instagramu. Uhodnete, o jakou událost se jedná?

Nebudeme vás dále napínat. Jednalo se o svatbu Kanyeho Westa a Kim Kardashianové. A z ní vzešla tato fotka:

Tato fotka má více než 2 milióny lajků a toto číslo stále roste. Ale za samotnou popularitou fotky stojí i „taktika“ páru. Ten totiž do tradičním médii zatím uveřejnil jenom minimum fotek.

I další fotky se dočkali úspěchu v podobě obrovského počtu lajků…

Dá se tedy říci, že soc. sítě v čele s Instagramem jsou hlavním zdrojem informací. Bude zajímavé sledovat,  jestli se jedná jenom o výjimku, či to je nastupující trend. Přece jenom v dnešní době už bulvár není tak třeba.

Všechny zajímavé fotky totiž celebrity začínají sdílet sami. To konec konců dokazuje i další slavný pár, který je nyní v počtu lajků na druhém místě – Justin Bieber a Selena Gomez.

Ten má „pouhých“ 1,8 milionů lajků. Ale i to je na Instagram obrovské číslo. Pravděpodobně to je tím, že Justin Bieber je stále velmi populární u teenagerů, kteří patří mezi nejaktivnější uživatele sociálních sítí.

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru