Tisková zpráva: Nová @kniha Byznys v Rusku

Nová @kniha Byznys v Rusku

O Silicon Valley se toho již napsalo mnoho. Pokud chcete podnikat celosvětově, je namístě položit si otázku: Dá se kromě Ameriky ještě někde na světě dělat velký byznys? Odpověď zní да(da).

Byznys v Rusku je kniha, která vás lehkým, ale přitom informačně bohatým způsobem provede světem ruského byznysu. Očima zkušeného byznysmena uvidíte nejen specifika ruského trhu a psané či nepsané zákony, ale také nástrahy a výhody, které přináší podnikání v Rusku pro cizince. Cílem knihy je ukázat vám život ruské firmy od jejího vzniku, přes postupný růst, až po dosažení pozice nejvlivnějšího hráče na trhu.

Tak například… Věděli jste, že v Rusku se může i cizinec (nerezident) stát „živnostníkem“ a může si vybrat zjednodušený daňový režim, při kterém platí 6 % z obratu nebo 15 % ze zisku? Anebo že Moskva má vlastní Silicon Valley, které se jmenuje Skolkovo? Tato oblast je dokonce pod speciálním ekonomickým režimem, což v praxi znamená, že prvních 10 let zde neplatíte žádné daně.

Podobných, velmi užitečných informací obsahuje knížka Byznys v Rusku hned desítky stran. Jejím „vypravěčem“ a hlavním autorem je Ladislav Semetkovský, český podnikatel a business angel, který v Moskvě podniká již několik let. Na knize s ním spolupracovala slovenská autorka Ivica Ďuricová. Ladislav Semetkovský v Rusku vlastní největší portál o cestování RussianTraveller.ru a za několik let se jeho médium vypracovalo z úplného nováčka na jednoho z lídrů ve své oblasti.

Kniha vychází v elektronickém formátu dostupném pro všechny typy zařízení a je možné si ji zakoupit online na adrese https://www.byznysvrusku.cz.

Ladislav Semetkovský, CEO

Primoco Investments Limited

100 Yiannis Kranidiotis Avenue

2235 Nicosia

Cyprus

Email: sales@byznysvrusku.cz

Facebook: byznysvrusku

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru