Tisková zpráva: Nová investiční ředitelka skupiny CIMEX

Nová investiční ředitelka skupiny CIMEX

Vrcholové vedení investiční skupiny Cimex na pozici Investment Directordoplní od 2. září Marta Pražáková. Bude odpovídat za strategické investiční aktivity společnosti. 

Marta Pražákovápřichází do skupiny Cimex s cílem dále rozvíjet investiční aktivity skupiny, mezi jejíž největší akvizice posledních let patří především investice do segmentů kancelářských budov a hospitality, jako byla například koupě hotelu Angelo, prodej kancelářské budovy City West z nemovitostního fondu Edulios a v letošním roce jde především o   investice v Mariánských Lázních.

Prazakova_Marta

Kromě nákupu dvou hotelů se skupina Cimex chystá v blízké době začít s výstavbou luxusního hotelového komplexu Broadway spojenou s revitalizací lázeňské čtvrti.Investiční činnost skupiny Cimex se neomezuje pouze na Českou republiku, ale aktuálně se jedná o privatizaci lázeňského komplexu v Černé Hoře a investiční činnost aktivně probíhá i v USA.

Pracovní zkušenosti Marta Pražáková posledních 13 let získala na postech finanční a investiční ředitelky ve společnostech zabývajících se investicemi do nemovitostí (Daramis, Neocity Group) a do skupiny Cimex přichází z pozice CFO ve společnosti Arendon.

Marta vystudovala University of New South Wales v Sydney, kde získala titul B.A. V Austrálii následně získala také své první pracovní zkušenosti. Mezi její záliby patří rodina, hudba a jídlo, kromě toho ráda lyžuje, jezdí na kole a aktivně podporuje charitativní akce.

Skupina CIMEXje klíčovým hráčem na českém podnikatelském trhu. Jejím hlavním zaměřením jsou investice do nemovitostí. Strategické investice jsou orientovány především na hotelové projekty a administrativní budovy.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru