Tisková zpráva: Nová herní myš Genius X-G300

Společnost Genius uvádí na trh herní designovou myš s podsvíceným motivem Genius X-G300. Myš je určena především hráčům, kteří ocení symetrické provedení a osobitý vzhled.
Nová herní myš Genius X-G300 se na první pohled odlišuje designovým provedením s motivem blesku, který je podsvícený a navíc si uživatel může vybrat ze sedmi barev, jak bude myš svítit.
Myš nabízí celkem 6 tlačítek a její konstrukce je v symetrickém provedení a tak je velice vhodná pro praváky i leváky. Vysoké rozlišení až 2000dpi, které optický senzor poskytuje, je možné přepínat pomocí tlačítka umístěného za scrollovacím kolečkem a to ve třech krocích 1000dpi, 1600dpi a 2000dpi.
Funkční tlačítka pro přepínání „vpřed a zpět“ jsou umístěna na straně pro pohodlné ovládání palcem ruky, což hráči umožňuje rychle přepínat funkce během hraní.
Díky ergonomii a rozměrům, které jsou 120 x 67 x 39mm, padne myš skvěle do ruky.
Specifikace:
Připojení | USB |
Rozlišení | 1000dpi – 2000dpi |
Typ sensoru | Optický |
Váha | 130g |
Rozměry | 119.73 x 67.25 x 39.1mm |
Doporučená koncová cena Genius X-G300 činí 450,- s DPH
Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.
Oficiální stránky výrobce www.geniusnet.com
Komentáře