Dnes vyšlo 15 článků

Nová herní konzole Nintendo NX už je na obzoru!

Herní společnost Nintendo získala patent na netradičně vypadající herní zařízení, které najdeme pod označením NX. Toto herní zařízení by mělo mít celodotykovou obrazovku, zatímco předvoj přenosného herního zařízení zůstane ještě utajen.

Už nějakou dobu se očekává představení nové generace herní konzole Wii, nicméně prezident společnosti Tatsumi Kimishima uvedl, že zařízení s označením NX nebude novou verzí konzole Wii ani Wii U. Vypadá to, že se výrobce vydává úplně jiným směrem.

Screenshot_2

Na novou herní konzoli Nintendo Wii je údajně příliš brzy

Dle zveřejněných informací vznikne zcela nová platforma, takže můžeme očekávat něco úplně nového a jedinečného. Jedním z důvodů je, že na nástupce herní konzola Nintendo Wii je údajně příliš brzy. Společnost Nintendo si je navíc vědoma, že přechod zákazníků z jedné platformy na druhou není jednoduchou záležitostí.

Screenshot_3

Nintendo NX bude mít oválnou obrazovku s rukojeťmi na bocích a dvěma joysticky

O nové konzoli si tedy můžeme nechat alespoň letmý obrázek díky zveřejněnému patentu. Patent odhaluje herní zařízení včetně jeho ovládacích prvků, které jsou součástí displeje. Nákres také zveřejňuje oválnou obrazovku s rukojeťmi na bocích a dvěma joysticky. O nové konzoli Nintendo NX tedy neuslyšíme nic nového dříve, než v roce 2016.

Zdroj: CDR, Freepatentsonline

Komentáře

Nahoru