Dnes vyšlo 1 článků

Nová generace Google Glass: Se smyslem pro módu

Již v únoru New York Times informovaly, že Google jednal s výrobcem brýlí Warby Parker s cílem udělat z jejich technické hračky také stylový módní doplněk. 

googleGlassDesign

Teď máme díky digitálnímu renderignu a firmě Sourcebits docela dobrou představu o tom, jak by mohla vystylovaná verze Glass vypadat. Produktový ředitel Sourcebits, Rahul Nihalani, řekl BuzzFeed, že o tom s Googlem nemluvil. Evoluce tohoto produktu bude pravděpodobně trvat ještě dlouho. Ale pokud se Warby Parker nebo někdo jiný rozhodne zhotovit Glass v podobném stylu, je tato vizualizace asi dobrým náhledem na technický gadget vložený do něčeho, co je normální součástí outfitu miliard lidí.

googleGlassDesign2

googleGlassDesign3

googleGlassDesign4

„Jako veškerý vývoj technologií i Google Glass jsme velikostně omezili. Současné Glass mají nerovnoměrně rozloženou hmotnost, protože všechna technika je na jedné straně, zatímco my jsme ji rozdělili na obě nožičky brýlí, takže se logicky snížila tloušťka. Přidány jsou také dva touch pady, aby nebyli v nevýhodě praváci a ni leváci,“ uvedl Benjamin George, designový ředitel.

googleGlassDesign5

googleGlassDesign6

Kluci z týmu Sourcebits si myslí, že Google Glass jsou v módě. Od tech bloggerů až k modelkám, každý mluví o Glass a o tom, jak změní tvář mobilních zařízení. Nedávno i oni obdrželi své Google Glass a pocítili, že jim na nich chybí hezký design. A tak se spojili talentovaní designéři, ilustrátoři a 3D modeláři s nápadem, že by mohli udělat lépe vypadající kus hardware, než se to povedlo Googlu. Tak co myslíte, zvládli to?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru