Nová funkce na Facebooku: Uložte si věci, na které teď nemáte čas

Lidé na Facebooku denně objevují spoustu zajímavých věcí. Jenže dost často se stává, že prostě nemají čas všechny pořádně prozkoumat. Proto teď Facebook přichází s novou možností. Odkazy, filmy nebo hudbu si klidně budete moci uložit a podívat se na ně později.

Jednou uložíte a zobrazíte kdekoliv

U příspěvků, které bude možné uložit, by se vám možnost měla během několika dnů začít sama objevovat. Pak ji jen vyberete a máte uloženo. Cokoliv, co vás zajímá, a nemáte na to zrovna čas, zůstane uchováno a vy na to nezapomenete.

save-fac

Uložit si můžete třeba článek, který si chcete přečíst.

Pak se vám na Facebooku objeví záložka, kde budete mít všechny své uložené položky. Budou pěkně organizovány podle kategorií. Chybět nebude ani možnost sdílení s přáteli či přesunutí do archivu.

save-it-for-later

Když si něco uložíte, v levém panelu se vám objeví nová záložka s uloženým obsahem.

Nemusíte se bát ani své zapomnětlivosti, Facebook to vyřešil za vás. Uložené položky vám bude připomínat na hlavní stránce.

saved-news-feed

Možnost uložení přijde během několika následujících dní na iOS, Android i do webové verze. Facebook ale novou funkci oznámil docela stručně, a tak nechává spoustu otázek nezodpovězených. Uvidíme tedy, co přinese.

Zdroje: Facebook Newsroom, Techcrunch

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru