Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Nová doména GURU má prvního českého vlastníka

Společnost Gransy úspěšně zajistila získání domény .guru pro prvního českého zájemce, společnost Datarecovery, s.r.o. Doména .GURU patří do skupiny 7 latinkových domén, které lze od 29. ledna registrovat.

Společnost Datarecovery plánuje použití domény datarecovery.guru pro prezentaci svých služeb. “Obnovou dat se zabýváme již mnoho let, realizujeme vlastní výzkum a vývoj a například při obnově komplexních datových polí RAID dlouhodobě dosahujeme 100% úspěšnosti. Protože nás obnova dat nejen živí, ale je i naším koníčkem, rozhodli jsme se pro doménu .GURU,” říká Martin Sýkora, ředitel společnosti. Nová doména datarecovery.guru byla úspěšně zaregistrována v přednostní fázi díky vlastnictví ochranné známky a je na internetu již plně přístupná.

Doména .GURU patří do první skupiny 7 latinkových domén, které je možné nyní registrovat v tzv. “early-access” fázi. Jedná se o 7denní období, kdy první den je cena domény neuvěřitelných 10.500 dolarů, dále se cena postupně zlevňuje a poslední den je možné volnou doménu zaregistrovat za 125 dolarů, což je přibližně 3.150 Kč. Poté již nastává volná registrace za běžné ceny ročního registračního poplatku kolem 400 až 1.000 Kč podle názvu domény.

Přehled všech nových doménových koncovek naleznou zájemci na stránkách www.novekoncovky.cz, kde jsou veškeré základní informace o nových doménách, jejich stavy a u již schválených a delegovaných domén i termíny registračních fází.

O společnosti GRANSY

Společnost Gransy nabízí na projektu www.subreg.cz nejširší nabídku registrací domén, je 1. ICANN akreditovaným registrátorem v České republice a současně je přímým registrátorem více než 150 světových doménových koncovek. Registrátorské služby poskytuje i daleko za hranicemi České republiky, například spolupracuje na zajištění registrátorských služeb s registry Tanzanie, Chorvatska, Srbska, Slovinska nebo Chile.

Tisková zpráva společnosti Gransy s.r.o.

Vydáno dne: 29. ledna 2014

Kontakt pro média

Petr Komárek

Obchodní ředitel společnosti Gransy

Bořivojova 35, 130 00 Praha 3

tel.: +420 733 712 538

e-mail: petr.komarek@gransy.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru