Nová 3D kniha od Googlu

Studio Creative Sandbox, které spadá pod Googla a má na starosti všechny ty povedené reklamy, které jednička na poli vyhledávačů vypustila do světa. Creative Sandbox teď vytvořilo pěknou 3D knihu, která představuje klíčové služby z vyhledávače, Google+, YouTube nebo Google Maps. Najdete tam také tipy, co byste měli dělat a proč (např. vytvářet weby přístupné i pro mobilní telefony atd.).

Příručka je velice interaktivní a dají se s ní dělat doslova psí kusy. Můžete si ji natáčet do libovolného úhlu. Přetáčet jednotlivé listy jako u opravdové knihy. A nechybí samozřejmě ono vysvětlení, proč byste měli danou službu využívat, jaký má pro vás přínos atd. Navíc si knihu můžete prohlédnout přímo v prohlížeči, nemusíte vůbec nic stahovat. Demonstrace všech nových techologií se povedla Googlu na jedničku.

Zdroj: Creativesandbox.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru