Noste Facebook na svých nehtech

Noste Facebook na svých nehtech

Pokud patříte mezi věrné uživatelky (ani uživatelé se však nevylučují) Facebooku, můžete to nyní dávat hrdě najevo. S trochou nadsázky by se totiž dalo říci, že se objevila nová nositelná technologie. Na svých nehtech můžete nosit Facebook.

Facebook v současné době prodává odstín laku na nehty, který nese název „Social butterfly blue“. Je to přesně ten odstín modré, kterou používá Facebook. Ačkoliv je prý v kolekci facebookového obchodu již od začátku roku, pozornost na něj strhla až redaktorka Huffington Post Bianca Bosker, která na Twitteru zveřejnila jeho obrázek z prodejny.

 

Nicméně na obalu nenajdete logo Facebooku. Místo toho je lak ozdoben malou ikonkou motýla. A pokud si na svých nehtech budete chtít vytvořit ten pravý Facebook, budete potřebovat ještě bílý lak a hlavně šikovné ruce.

social butterfly-002

Pokud po jedné takové lahvičce také toužíte, máte ale jednoduše smůlu. K dostání jsou pouze v areálu Facebooku v Menlo Parku v Kalifornii. Navíc si ho tam budete muset vyzvednout sami, protože online objednávky nejsou k dispozici. Jestli tedy právě plánujete, kdy vyrazíte, máme pro vás ještě jednu poslední zprávu. Každá lahvička stojí $4,95 (tedy asi 95 Kč).

Zdroje: Mashable, The Polished Mommy

Komentáře

Nahoru