Nokia 3310 se vrátí do prodeje, tentokrát s fotoaparátem 41MPx

Nokia 3310 se vrátí do prodeje, tentokrát s fotoaparátem 41MPx

Napříč sociálními sítěmi se šíří různé vtipy o Nokii 3310. Nicméně tyto vtipné obrázky mají v jedné věci skutečně pravdu. V porovnání se současnými smartphony je Nokia 3310 nerozbitný kousek. Společnost Microsoft, která odkoupila finskou firmu Nokia, se rozhodla reinkarnovat tento model a navázat na dávnou historii. Vrátí proto Nokii 3310 do prodeje s několika vychytávkami.

nokia 3310

Microsoft svým potenciálním i stávajícím zákazníkům prozradil, že chystá exkluzivní novinku, co se mobilních telefonů týče. Tohle ale nikdo z nás nečekal. Místo nového modelu z tradiční řady Lumia se společnost rozhodla renovovat populární model 3310. Vylepšila ho tak, aby splňovala současné nároky uživatelů. Poprvé se Nokia 3310 objevila na trhu v roce 2000. O 15 let později přichází opět na trh, tentokrát s několika vylepšeními.

Nová Nokia a vylepšení

Původní Nokia 3310 svou softwarovou i hardwarovou vybaveností v dnešní době nijak neoslní. Muselo dojít k renovaci mobilu. Nová verze 3310 se může s klidným svědomím postavit mezi špičkové smartphony. Bezpochyby se povedl design novinky, který se drží původních linií. Nicméně místo klávesnice je zvětšena barevná dotyková obrazovka s rozlišením 1 280 x 768 pixelů a ve spodní části se nachází tři klávesnice jako odkaz na originál.

Asi největším překvapením je fotoaparát s rozlišením 41MPx a xenonový blesk. Přístroj disponuje operační pamětí 2 GB a uživatelskou pamětí 32 GB. Aby si mobilní telefon zachoval něco ze svého původního předchůdce, najdete v nabídce set tehdejších her včetně Hada.

Nokia 3310 bude k zakoupení v několika barevných variacích, včetně klasické tmavě modré. Cena je zatím neznámá, nicméně brzy se ji dozvíme, podle slov vedení Microsoftu.

Recenze telefonu na YouTube

Zdroj: Gadgets.ndtv.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru