Nivea má drona, který na děti kaká opalovací krém

Nivea představila poněkud směšnou reklamní kampaň. Nechala si vyrobit drona, který vypadá jako racek a kaká na děti na pláži opalovací krém.

Nivea se snaží v reklamě vysvětlit, že mazat se opalovacím krémem je v létě důležité, a přináší způsob, jak k tomu donutit i děti. Děti v reklamě totiž nejsou z opalovacího krému zrovna dvakrát nadšené, ale když ho na ně nakaká racek, radostně si ho roztírají po těle.

Nejhloupější reklama na světě

Nejsme si teda jistí, jestli je to úplně dobrá reklama, a pochybnosti mají i odborníci. Nivea to bere vážně, reklamu dokonce přihlásila na festival Cannes Lions 2016. Porotce tam prohlásil, že je to „nejhloupější věc“, kterou kdy viděl.

Faktem zůstává, že Nivea něco takového nepředvedla poprvé. Loni vytvořila reklamu s děsivými panenkami, které začaly hořet, protože nebyly natřené opalovacím krémem.

Ale dost už povídání, podívejte se sami. Je to… opravdu zvláštní reklama. A nezapomeňte při pobytu na pláži raději zavírat pusu, ať vám v ní něco nepřistane!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru