Nissan představuje chytré hodinky

Nissan představuje chytré hodinky

Firmy jako Samsung nebo Qualcomm byste jistě čekali jako výrobce chytrých hodinek. Čekali byste ale automobilku Nissan? Ta totiž vstupuje na tento trh s chytrými hodinkami s pracovním názvem Nissan Nismo Watch.

Zatím jsou chytré hodinky Nismo Watch určené pro řidiče aut Nissan Nismo. Nismo je divize Nissanu, která se zaměřuje na závodní a celkově ty nejvýkonnější a nejvymakanější auta. Nismo Watch jsou tedy zaměřené na velmi specifickou  skupinu uživatelů

Proto tedy nabízí trošku jiné věcí než normální chytré hodinky. Je to méně o připojení k vašeho chytrém telefonu a více o připojení k vašemu autu.

Nismo Watch tedy například umí:

  •  Připojit se k autu pomocí aplikace pro chytrý telefon jako Bluetooth zařízení
  • Získat přístup k momentálnímu výkonu a údajům automobilu i při jízdě
  • Zachytit biometrické data pomocí zabudovaného měřice tepu v hodinkách
  • Sledovat výkon vašeho auta společně s průměrnou rychlostí a spotřebou paliva

Nismo Watch by měli být dostupné v černé, bílé a červené barevné kombinaci. Hodinky se dají ovládat pomocí 2 tlačítek a baterie by při normálním použití měla vydržet asi tak na týden. Kdy tyto hodinky budou na trhu zatím není známo.
Zdroj: mashable.com

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru