nipi: Přenosný solární generátor a chytrá chladnička v jednom

Ultramoderní, velice silná chladnička schopná produkovat elektrickou energii. To je nipi. Tvůrci dostali nápad, když byli na delším výletě a potřebovali zchladit nápoje, nabít telefon a zároveň bezpečně schovat osobní věci. Zařízení mělo být nejenže mobilní, ale muselo vypadat dobře. A o tři roky později představili konečnou chladnici se solárním generátorem.

Chladnička s robustním a elegantním designem je sestavena tak, aby vám nabídla chlazení nápojů na cestách. Nespornou výhodou je, že chladnice disponuje velkými koly, přičemž celkový design byl inspirovaný motokrosovými motorkami. Výsledkem je chladicí box, který můžete používat prakticky v jakémkoliv terénu.

nipi 01

Zdroj: IndieGoGo

Používání klasických chladnic ničí naši planetu, kdežto nipi je postaven na kvalitních materiálech a technologiích. Vznikla chytrá chladnice, která je dostatečně silná. A dokonce je natolik silná, že dokáže udržet člověka, když si na ni sedne.

Na bocích se nachází dvojice LED světel, ale také dva USB porty pro nabíjení gadgetů. Konstrukce je vytvořená tak, aby odolala nepřízni počasí. Ve vnitřní části se nachází přehrádka pro drobné věci s dalšíma dvěma USB porty pro nabíjení.

nipi 02

Zdroj: IndieGoGo

Design je navrhnutý tak, aby bylo možné snadno a rychle opravit každou část chladicího boxu. Když se něco pokazí, stačí danou součást odpojit a vyměnit za novou. Chladicí box nabijete buď přes klasickou zásuvku anebo přes autonabíječku. K dispozici je také 12 W solární panel, který je součástí chladnice. A výrobci uvádí, že se jedná o nejpokročilejší technologii solárních článků na trhu. Poskytuje totiž energii i při zatažené obloze.

Nejdůležitějším úkolem každé chladnice je udržet věci studené. Nápoje a potraviny můžete udržet studené neuvěřitelných 6 dní bez nutnosti nabití. Za tím stojí speciální izolace, která nepropustí dovniž žádné teplo zvenčí. Kapacita je 47 litrů.

nipi 03

Zdroj: IndieGoGo

Finální produkt bude dostupný v březnu 2017, ale můžete už nyní přes portál IndieGoGo udělat předobjednávku. Vyjde vás nyní na 195 dolarů.

Zdroj: IndieGoGo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru