Nintendo předvedlo ukázku nejnovější konzole v pre-E3 prezentaci na své Facebookové stránce v neděli odpoledne

V presentaci byl ukázán dokončený Wii U řadič, s velkým tabletem uprostřed. Zatímco ovladač byl zveřejněn na loňské E3, Nintendo nyní ukázalo plně dokončenou verzi. Ta bude fungovat jako rozšíření her prostřednictvím dotykové obrazovky, ale navíc bude působit jako tablet zařízení, které funguje jako společník pro televizi.

Nintendo Tablet

Tablet  bude mít schopnosti jako plnohodnotný dálkový ovladač. Zároveň bude portálem pro vlastní Nintendo sociální sítě, které budou rovněž přístupné online. Funkce video chat umožní, aby hráči mohli vzájemně volat po síti Nintendo.

Kromě toho společnost Nintendo oznámila plně funkční Wii U Pro Controller, který vypadá podobně jako Xbox 360 ovladač pro hráče, kteří preferují tento styl hry.

Nintendo ovladač

Presentaci sledovalo až 87.000 diváků, ale nebyla jim poskytnuta informace o nových Nintendo hrách pro tento ovladač. Namísto toho se Nintendo zaměřilo na myšlenku „společně o samotě“, protože se domnívá, že nejlépe vystihuje povahu hráče Nintendo. Více informací bude pravděpodobně k dispozici při prezentaci společnosti Nintendo v úterý ráno na E3, což je výstava počítačových her a videoher.

Zdroj: Mashable

Štítky: , , ,

Komentáře

Nahoru