Nikola Foktová je nyní kreativní ředitelkou v Inspiro Solutions

Nikola Foktová nyní zastává funkci kreativní ředitelky v digitální agentuře Inspiro Solutions z uskupení Kindred Group. Foktová přišla do firmy již v roce 2015 jako social media manager. Předtím působila jako marketingová konzultantka v Cargo Gallery. Byla také marketingovou specialistkou ve společnosti Porsche Inter Auto CZ.

AAEAAQAAAAAAAAtDAAAAJDM1NDU2MDRiLTlhYWMtNDEwYy1hYjAxLTc0MTY1Y2Q0ZjVlNw

Digitální agentura Inspiro Solutions má novou kreativní ředitelku, Nikolu Foktovou. Původně zastávala ve firmě funkci media managera. Foktová má bohaté zkušenosti v oblasti digitálního marketingu, předtím působila jako marketingová konzultantka v Cargo Gallery a jako marketingová specialistka firmy Porsche Inter Auto CZ.

Nyní bude Foktová dohlížet na kvalitu kreativních výstupů a přebírá tak část agendy ředitele agentury Martina Ježka. Foktová vystudovala VŠE v Praze a v roce 2016 získala ocenění za kampaň Buď Prazdroj v rámci Recruitment Academy Award.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru