Tisková zpráva: NG Myslbek spustil nové webové stránky

Do roku 2015 v novém

NG Myslbek spustil nové webové stránky

 

Všichni bychom měli do nového roku vstupovat zčerstva, se svěžími nápady a cíly. Nákupní galerie Myslbek si proto v roce 2015 připravila pro své návštěvníky zcela nové webové stránky.

Autorem stránek je agentura Guideline s.r.o. Jsou laděny do světle modré a šedé a jejich hlavním cílem je přehlednost. Uživatel se v nich snadno zorientuje a dokáže okamžitě najít, co potřebuje a co je aktuálně nového.

NG Myslbek na svém webu návštěvníkům představuje kompletní nabídku obchodů, služeb poskytovaných připravovaným servisním centrem a přehled termínů pravidelných gastronomických a kulturních akcí. Přičemž nechybí samozřejmě ani snadné provázání se sociálními sítěmi, především s Facebookovým profilem.

Tento web je přizpůsobený také pro chytré mobilní telefony a tablety, takže si ho snadno můžete prohlížet přímo v pasáži Myslbek a sledovat aktuální novinky.

 

www.ngmyslbek.cz

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru