Nezničitelné vojenské hodinky inspirované smartwatch? Kdo by je nechtěl?

Nezničitelné vojenské hodinky inspirované smartwatch? Kdo by je nechtěl?

Tyto smartwatch hodinky jsou unikátním průlomem na trhu, jelikož se opravdu nemusíte bát o jejich sebemenší poškození. Samozřejmě, za kvalitu si připlatíte, nicméně si můžete být jisti, že už nikdy jiné hodinky nebudete potřebovat!

Co všechno tyto hodinky „umí“?

Nejenomže ukazují samozřejmě přesný – vojenský- čas, ale můžete si s nimi změřit svou srdeční frekvenci, spočítat kroky, které denně ujdete, projíždět sociální sítě a média, ale klidně si i zavolat Uber či je použít jako klíč od hotelového pokoje! A to je opravdu je krátký výčet toho, jak jsou tyto hodinky nejenom chytré, ale doslova „vychytralé“!

size

Inovace oproti klasickým smartwatch?

Není tedy divu, že jsou chytré hodinky v dnešní době tak oblíbené – vlastní je už skoro každý.  nicméně, doposud měly jeden základní problém – a to byla jejich malá odolnost proti poškození. Vzhledem k tomu, že je nosíte na zápěstí, existuje mnoho situací, kdy se mohou dostat do nebezpečí a zároveň nedávají prostor, abyste je ukryly do nějakého ochranného pouzdra. Je tedy otázkou času, kdy s nimi někam narazíte či je jednoduše rozbijete.

tough

Díky nové, průlomové, vojenské technologii jsou tyto chytré hodinky robustní, prakticky naprosto odolné proti rozbití, ale přesto stylové.

Průlomový vznik

Hodinky vznikly z hlavy elitních vojenských inženýrů, jež chtěli vytvořit hodinky, co by zvládly vydržet nedotčeny celou válku. Obrazně – klidně do nich můžete střílet a oni stejně pořád tikají. Pro jejich výrobu použili vojenské technologie a vyrobili tak stylové a superodolné hodinky. Po jejich výrobě hrdě prohlásili, že tohle jsou jediné hodinky, které budete kdy potřebovat. Interně jim přezývají „James Bond hodinky“. Nicméně jejich oficiální název je T1.

tough

Jsou připraveny přežít nástrahy jak běžného života, tak outdoorové sporty či extrémní cvičení. Samozřejmostí je jejich voděodolnost a žádná absorpce prachu. V momentě, kdy se s nimi seznámíte, již nebudete potřebovat, a hlavně chtít žádné jiné.

Kompatibilita se smartphony

Zároveň je můžete synchronizovat se svým chytrým telefonem. Moderní technologie tak můžete mít i bez pořízení toho nejnovějšího IPhonu. Již skončily doby mini-počítačových obrazovek – jednoduše je vyměnily chytré hodinky, které jsou snem snad každého kluka. Navíc její velkou výhodou je dlouhá životnost baterie.

beforafter

Kolik tyto hodinky vlastně stojí?

Dle prvního odhadu jsme čekali, že budou oceněny minimálně na 300 dolarů, možná 400. Jaké bylo překvapení, když jsme se dozvěděli, že si je můžeme pořídit již za 89 dolarů. Což je super, jelikož většina z nás už by přemýšlela, zda si mohou dovolit 400 dolarů za hodinky, nicméně tato cena je více než přijatelný.

closeup

Jaké jsou jejich výhody?

–          Extrémní trvanlivost

–          Intuitivní a velmi snadné použití

–          Stylový a profesionální design

Mají vůbec nějaké nevýhody?

–          Někdo by mohl za nevýhodu vnímat fakt, že nemají žádnou křehkou obrazovku.

Tyto smartwatch jsou prostě nejinteligentnější volba oproti konvenčním, a hlavně neskutečně drahým chytrým telefonům, které jimi můžete jednoduše nahradit. Teď už nemusíte celý den prosedět u počítače!

Zdroj text+foto: https://consumerbags.com/lp/en/tactwatch/?geo=Czech%20Republic&cep=1-DdF5bdMySqwhBBQugGQB312u6mvLAjOYJEqbIZw64MiMXVEIj1Z_RJ3ubv9pBewdeYtEYCL6CrqSb996ffg4xCg73UKr402AI5WrWpvlt9-91U1SsFqZs-TyBK8TL_c6DxbIbFj3_HHiHb-rJSu775XhR1mi9vYwjrL4tRPaYy7bEeZU5LWaM8iVJgQ97eh2POSN1uFPwhN7yBQXsnZ1TLSpsqwGuD9xxzbq8sDA3kl_ROu9j8pdwNPICFcPSmeiltkYDoVGrg_a51OOuKo6rIjQ4M1LosxKbxiaYXuArf2mlGU_kWPQW3ZiGUHuKgAifBngV6BNHaCZoHyMfKpTk2kUfSJNvOxG4_MhFAkvuhfOShjtLe5Ln-eVlJXoPVC8V6Sz9RQju9ahVK2TgJkoT0g_Yu7Ee4nYi_R87GrMQQ3jG_0Paoct4HGI9Is-shaJau9SlpwI8UQl3sHhSC5PXRlllZU0hJHgSaW6f3KyU&site=ndtv&thumbnail=https://cdn.taboola.com/libtrc/static/thumbnails/c3447d2778a8048df62aa50e0ed2be9f.jpg&title=Military%20Watch%20Everybody%20in%20Czech%20Republic%20is%20Talking%20About&timestamp=2018-12-10%2020:29:14&platform=Desktop

 

Komentáře

Nahoru