Nezisková mediální společnost Wikileaks potvrzuje, že Hillary Clinton prodávala zbraně ISIS

I když Hillary Clinton opakovaně popírala, že zbraně Islámskému státu neprodávala, Julian Assange, zakladatel neziskové mediální společnosti Wikileaks, tvrdí, že má důkaz o opaku.

Server Thepoliticalinsider.com uvádí, že během druhého funkčního období Baracka Obamy tehdejší ministryně zahraničí Hillary Clinton povolila přepravu amerických zbraní do Kataru, země zavázané Muslimskému bratrstvu a přátelsky nakloněné k lybijským rebelům, ve snaze svrhnout libyjskou/Kaddáfího vládu. A poté měly být zbraně odeslány do Sýrie za účelem financování Al-Káidy a svržení Asada v Sýrii.

hillary-1694724_1280

Zdroj: Pixabay

Hillary Clinton se ujala hlavní role při organizování skupiny zvané „Přátelé Sýrie“, která měla podpořit povstání pod vedením CIA, což by vedlo ke změně režimu v Sýrii. V roce 2013, po teroristickém útoku v Benghází, Hillary Clinton během veřejné výpovědi pod přísahou odepřela, že by měla s přepravou zbraní něco společného.

Julian Assange, zakladatel Wikileaks, má k dispozici celkem 1 700 e-mailů obsažených v paměťové schránce Hillary Clinton. Tyto e-maily přímo spojují Hillary Clinton s Libyí a Sýrii, dále také přímo s Al-Káidou a ISIS. 

Zdroj: Red State Watcher

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru