Tisková zpráva: Nezávislá organizace BLI ocenila Canon za inovace

Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, získal 6 cen „Pick“ a jedno ocenění za výjimečnou energetickou účinnost při udílení prestižních cen nezávislé organizace Buyers Laboratory LLC (BLI). BLI ocenila podnikové produkty na základě výsledků náročných testů.

Canon získal ocenění „Pick“ udělovaná v zimě v následujících kategoriích:

Canon imageRUNNER ADVANCE C2020i, výkonná barevná A3 multifunkce, získala ocenění za šetrnost k životnímu prostředí. Organizace BLI zařízení testovala důkladně 2 měsíce.

„Canon během udílení zimních cen ‚Pick‘ potvrdil sílu svých technologií a zobrazovacích řešení napříč celým portfoliem,“ říká David Sweetnam, šéf evropského vývoje a výzkumu, BLI. „Existuje řada oblastí, ve kterých má Canon velmi silnou pozici. Například multifunkční zařízení Canon jsou dobře známá pro energetickou účinnosti a naše testy prokázaly, že tato pověst je oprávněná. Všechna zařízení byla testována po dobu dvou měsíců v laboratořích BLI a testy potvrdily vysokou odolnost a inovativní funkce.“

„Všechny naše produkty spojuje snaha splnit přání a potřeby zákazníků. U našich produktů klademe důraz na jednoduché použití, šetrnost k životnímu prostředí a zvýšení efektivity podnikání. Jsme nadšeni, že organizace BLI ocenila sílu našich produktů od stolních skenerů až po multifunkční zařízení a laserové tiskárny,“ říká Paul Rowntree, European Product Sales Marketing Director, Canon Europe.

Pro více informací o zimních oceněních „Pick“ organizace BLI navštivte stránky: https://www.buyerslab.com/

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru