Neviditelný plášť Harryho Pottera za 499 eur se na trhu dlouho neohřál

Neviditelný plášť Harryho Pottera za 499 eur se na trhu dlouho neohřál

Nevídaná možnost pro milovníky oblečení a Harryho Pottera – neviditelný plášť je na prodej za pouhých 12 500 Kč. Kdo by si tento unikát nechtěl pověsit doma na ramínko? Bohužel se tato novinka na trhu moc dlouho neohřála…

Exkluzivní nabídka pro milovníky Harryho Pottera, nejlepší investice století… O čem mluvím? O zázračném a kouzelném neviditelném plášti Harryho Pottera, který ho kdysi dostal se slovy “Mohl by se hodit”. Milovníci slavného Harryho Pottera mají nevídanou možnost si tento plášť zakoupit a nosit ho úplně všude, kde chtějí. Výhodou nabízeného pláště je, že je nový a ani nerozbalený. Jen ho majitel měl jednou na sobě, ale jinak je nerozbalený a nedotčený. A za kolik může být váš? Za pouho-pouhých 499 eur, chcete-li v korunách, tak 12 475 Kč, což je krásná cena. Nyní mi řekněte, kdo by si tento skvost do své skříně (na zlaté ramínko) nepověsil?

d8b7fbd06e_87301551_o2

Jednou výhodou, respektive nevýhodou tohoto pláště je, že ho můžete lehce ztratit. K tomu vám pomůže GPS čidlo, kterou si můžete umístit na kabát… Pokud si myslíte, že to celé je vtip, jste na největším omylu ve vaší historii, neboť i prodejce je stoprocentně ověřený, jeho pravé jméno je Lord Vojeldort. O tomto mladíkovi víme jen to, že má rád tři věci – dorty, *** (nevhodné pro starší 18 let) a Harryho Pottera.

V Mexiku za 800 dolarů

Bohužel, tato novinka se na trhu moc neohřála. Slovenský a český internet se tímto vtipem poměrně hodně pobavil. A jak vlastně tento nápad vznikl? Původně v Mexiku, kde mladík prodával také Potterův neviditelný plášť, ale o několik tisíc dráž – za 800 dolarů (chcete-li 16 000 Kč).

Originální žert pochází z Mexika

Jedná se o stejný (podobný) produkt, jako je oblíbené NIC v dárkovém balení, které mimochodem obsahuje 100% nic. A jedná se o jeden z nejlepších dárků (hlavně pro tchýně, které už nemají zuby z bonboniéry-kostkový cukr).

ec53cc7b3dd3eca0e26b31c37fc7f690zdroj: bazos.cz , Heureka.cz a vas.cas.sk

Komentáře

Nahoru