Nevídaná aukce: Prodám 757 prázdných krabic od pizzy

Na Aukru se prodává kde co. Ale v úterý před půlnocí se tam rozjela opravdu kuriózní aukce, jakou svět snad ještě ani neviděl. Nějaký troufalý milovník dobrého italského jídla se rozhodl prodat 757 krabic od pizzy.

Po zhlédnutí této aukce se budete opravdu divit, jak přesně se dají popsat a zpopularizovat takové obyčejné krabice od pizzy. Prodávající, který vystupuje pod přezdívkou Theroux, píše, že prodá PRÁZDNÉ obaly od mražené pizzy v počtu 757 kusů. Jestli se vám bude zdát, že je jich tam méně, nezoufejte, prostě to tak jenom vypadá. Přibližuje i že se jedná o krabice pizz značek Guseppe, Ristorante, Nowaco, Buitoni, Bon Giorno, Maestro, Vici, Clever, Tesco, Albert a Trattoria Verdi. Pokud byste nevěřili, můžete se dokonce podívat na fotografie nejčastěji zastoupených značek.

Prodávající dokonce nafotil nejčastěji zastoupené značky krabic od pizzy. Všechny fotografie si můžete prohlédnout zde.

Prodávající dokonce nafotil nejčastěji zastoupené značky krabic od pizzy. Všechny fotografie si můžete prohlédnout zde.

Velice přesně má spočítáno, že 127 obalů je nesložených a dalších 630 je složených (ano, sedí mu to: 127 + 630 = 757). :-)

Stav zboží prodávající trefně označil jako „použité“. :-) Dodává ale, že obaly jsou čisté a nepodléhají zkáze.

Live stream – po celou dobu aukce je přenášen aktuální stav zboží

Proč se rozhodl krabice prodat?

Představte si, že jste tolik líní, že se vám nechce odnášet obaly do popelnice… A to je celé vysvětlení. Jejich majitele unavuje se zvednout pokaždé, když sní další pizzu. Podle jeho slov se však každý týden najde někdo další, kdo se strašně diví, proč ty krabice jako sbírá. Výmluvy, že se mu je jen nechce chodit vyhazovat, jsou zbytečné. Lidé se k němu bojí chodit. A protože nechce skončit jako naprostý asociál uvězněný mezi krabicemi od pizzy, rozhodl se je prodat.

Proč byste si je měli koupit?

Jistě vás už před pár minutami napadla otázka, kdo by si je asi chtěl koupit. To asi jejich současného majitele napadlo také, proto vypsal i pár důvodů, k jakým účelům by se vám 757 plochých krabic od pizzy (a 127 z nich je ještě nesložených) mohlo hodit.

  • investice do umění
  • vytvoření navazující artové instalace
  • rekvizita ve filmu, divadle apod.
  • prostorová a energetická harmonizace domácnosti /feng-šuej

Harmoničtější domácnost s krabicemi od pizzy? Jistě, to pan současný majitel ví určitě z vlastních zkušeností. Rekvizity do filmu? Určitě, ze 757 krabic naskládaných na sebe by byla například hezky vysoká věž. :-) A umění? Vlastně to není zase tak špatný nápad si na zeď místo obrazu pověsit třeba obal od pizzy… A pokud to nechápete, nebojte se napsat na email vychopen@psychoteror.cz nebo zavolat na číslo 602561261, kde se vám jistě dostane vysvětlení a odůvodnění, proč zrovna vy těch 757 krabic určitě potřebujete.

Tady už ten počet 757 krabic vypadá reálněji. A dokonce zde můžete vidět obě varianty - složené i rozložené krabice.

Tady už ten počet 757 krabic vypadá reálněji. A dokonce zde můžete vidět obě varianty – složené i rozložené krabice.

Že také patříte k těm, kteří upřednostňují obsah těchto krabic? Nevadí, nemusíte se přemlouvat k jejich koupi (i když nezapomínejte, že aukce bude běžet až do pátku :-) ). Pár zájemců už se našlo. Původní pořizovací cena (to bylo však ještě i s obsahem krabic) byla zhruba 35 000 Kč. Cena aukce začínala na 10 Kč, za zhruba 15 hodin se však vyšplhala až na aktuální hodnotu 610 Kč. A konečná cena to beztak ještě nebude.

A co myslíte? Co bude kupující s těmi krabicemi nakonec dělat?

Komentáře

  • Až si toho všimne Tv Nova, tak z toho udělá senzaci v Televizních novinách :-D

Nahoru