Neuvěřitelné video: Natáčel dceru celých 14 let

Po internetu se v poslední době rychlostí blesku šíří opravdu povedené video. Našel se totiž jeden trpělivý tatínek, kterému se povedlo prakticky nemožné. Tedy aspoň většina z nás si nedokáže představit, že bychom něco vydrželi dělat pravidelně tak dlouho. Hrdý táta totiž dokumentoval růst své dcery. Od prvních dnů, přes první krůčky, slova, jedničky, kluky, až do čtrnácti let. Pak to všechno dal dohromady. A výsledek je tady.

Je to neuvěřitelné, ale uvidíte Lotte, jak vyrostla z batolecího věku až do doby dospívání za méně než čtyři minuty. Frans Hofmeester, její hrdý otec, ji totiž natáčel každý týden.

„Natáčel jsem Lotte každý týden od chvíle, kdy se narodila,“ píše hrdě na svém webu. „Měnila se tak rychlým tempem, že jsem cítil potřebu dokumentovat, jak vypadala, abych si uchoval neporušené vzpomínky.“

Natáčí dokonce dvě děti

Hofmeester natáčel podobné video i se svým mladším synem Vincem. To však již nemá takový úspěch. Na YouTube má pouhých necelých 200 000 zhlédnutí. Lotte jich má už přes tři miliony.

Táta taky dodal, že to nebylo vždy úplně jednoduché. Děti někdy prostě neměly náladu nechat se natáčet. Prý jim ale vždycky řekl, že to bude jen na minutku, a zeptal se jich na něco, o čem by se mohly rozmluvit – třeba jestli jejich tým vyhrál zápas. A když o tom začaly povídat, natočil svůj potřebná záběr. Proto si na většině záběrů všimnete toho, že děti něco říkají.

Zdroje: NY Daily News, Metro

Komentáře

Nahoru