Neuvěřitelná kancelář dává lidem pocit, že pracují v přírodě

Práce v přírodě má jistě mnoho výhod. Daleko od města, relativně klid a tedy i dost prostoru na soustředění na práci. Má to ale jednu nevýhodu – tak trochu to závisí na počasí. Co když se ale zkombinuje (ne)typická kancelář s přírodou?

Tato kancelář navržena španělskými architekty (Jose Selgas a Lucia Cano) umožňuje svým uživatelům zažít, jaké to je pracovat v přírodě, konkrétně v prostředí překrásného španělského lesa.

Les  za Madridem ale není jedinou dominantou této kanceláře. Polovina kanceláře je totiž umístěna v zemi. Díky tomu je v kanceláři příjemně i během horkých letních dní. Díky dlouhému oknu, které částečně tvoří i strop kanceláře, se zde během dne nemusí uměle svítit.

Okno je ke konstrukci přišroubováno, a jde ho v případě potřeby větrání jednoduše sundat. Druhá strana budovy je zaizolována skelnou vatou, která má chránit zaměstnance před přímým sluncem.

V této budově s úžasným výhledem na okolní les a na oblohu musí být podle nás radost pracovat. A co si myslíte vy?

selgas-cano-office-madrid-3

selgas-cano-office-madrid-4

selgas-cano-office-madrid-5 selgas-cano-office-madrid-6

selgas-cano-office-madrid-7

selgas-cano-office-madrid-9

selgas-cano-office-madrid-10

selgas-cano-office-madrid-11

 

zdroj: boredpanda.com, selgascano.net

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru