Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: NETGEAR představil nového technického ředitele pro software

NETGEAR představil nového technického ředitele pro software

Společnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, představila svého nového technického ředitele pro oblast softwaru. Stal se jím Dr. Martin Westhead, který na obdobných pozicích působí již přes 20 let.

Dr. Westhead bude zodpovědný především za další vývoj aplikací a služeb společnosti NETGEAR. Jeho úkolem bude vytvořit komplexní technologický plán, který zajistí současný i budoucí růst společnosti. Zároveň bude navazovat partnerství s univerzitami a technologickými opinion leadery za účelem objevování a vytváření způsobů, jak překonat hranice současných běžných spotřebitelských kategorií Hardware – Software – Služby.

Společnost NETGEAR jako průkopník síťové technologie desítky let neúnavně pracovala na tom, aby lidem poskytla vysoce kvalitní produkty potřebné pro online připojení a spolupráci. Nyní se naše pozornost zaměřila také na zvyšování přidané hodnoty jednotlivých služeb, které s těmito produkty souvisí,“ uvedl Patrick Lo, předseda představenstva a generální ředitel společnosti NETGEAR. “Naši rozsáhlou nabídku síťových řešení proto hodláme dále doplňovat o zajímavé a kvalitní produktové aplikace a služby. Dr. Westhead bude díky svým bohatým zkušenostem pro tyto aktivity velmi cenným zdrojem.

Dr. Westhead vedl v posledních dvaceti letech softwarová oddělení v řadě společností působících v oblasti spotřebitelských sítí. Poslední z těchto společností byla firma Groupon, která operuje se 45 miliony aktivních uživatelů a jejíž mobilní aplikace si dlouhodobě drží hodnocení pěti hvězdiček. Dr. Westhead současně přednáší i na Stanfordské univerzitě.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru