Dnes vyšlo 15 článků

NETGEAR a VuWall navázali partnerství. Společně posunou nasazování videostěn na novou úroveň

Přepínače řady Pro AV od NETGEAR od nynějška dokážou naplno spolupracovat s řešeními pro ovládání videostěn společnosti VuWall. Z nové integrace a certifikace budou těžit řídicí místnosti, střediska krizového řízení, vládní agentury a firemní AV prostředí po celém světě.

Praha, 14. října 2021 – Společnost NETGEAR, přední poskytovatel síťových produktů pro velké i malé firmy, oznamuje navázání partnerství s VuWall, globálním lídrem v oblasti systémů ovládání videostěn a jednotných řešení vizualizace. Certifikace AV přepínačů NETGEAR z řad M4250 a M4300 pro technologii ovládání videostěn od VuWall výrazně zkrátí dobu integrace a sníží náklady na nasazení videostěn. Nové partnerství tak podstatně urychlí rozvoj segmentu AV přes IP (AV-over-IP).

Ideální kombinace softwaru a hardwaru

Řady AV přepínačů NETGEAR M4250 a M4300 jsou nově certifikované pro bezproblémové fungování s ovladači VuScape, kodéry a dekodéry VuStream a platformou centralizované správy TRx od VuWall.

VuWall poskytuje interoperabilní platformu s otevřenou architekturou a nabízí univerzální řešení s výkonnými funkcemi, která zjednodušují správu více obrazovek. Síťové přepínače Pro AV od NETGEAR jsou zase přednastavené tak, aby zvládaly složité vícesměrné vysílání AV signálů a byly schopné spravovat obrovské množství dat v prostředích s vysokým síťovým provozem.

Společně NETGEAR a VuWall poskytují ideální kombinaci softwaru a hardwaru, která usnadňuje konfiguraci sítě, správu zdrojů a distribuci obsahu na větším množství obrazovek a na videostěnách v síti AV přes IP. Kromě škálovatelného a bezstarostného nasazení zajišťují také interoperabilitu mezi rozdílnými zařízeními sdílejícími stejnou síť, což umožňuje harmonickou spolupráci různých značek zařízení.

Výzva v oboru AV přes IP

Správa sítí AV přes IP, které obvykle obnášejí velký datový provoz, je známou výzvou v oboru. VuWall a NETGEAR zjednodušují konfiguraci a ovládání různých AV zařízení, směrování AV signálů pocházejících z velkého množství zdrojů, v různých zdrojových formátech, na velký počet obrazovek. Platforma pro správu TRx od VuWall spolu s řadami AV přepínačů M4250 a M4300 poskytují snadno použitelné uživatelské rozhraní typu drag-and-drop, které spojí kterýkoliv zdroj s kterýmkoliv displejem. Zjednodušenou konfiguraci a ovládání může používat kdokoliv, bez potřeby programování.

„Partnerství s VuWall bylo přirozené, protože sdílíme společný cíl pomoci komunitě AV integrátorů uspět v jejich nasazování AV přes IP. Kromě naší nabídky integrovaných technologií zaměřených na AV jsme se zavázali komunitu integrátorů vzdělávat a poskytovat jim podporu v projektovém designu,“ říká Laurent Masia, ředitel divize Spravovaných přepínačů a Pro AV služeb ve společnosti NETGEAR. „VuWall a NETGEAR přinášejí jednoduchost a modularitu, kterou trh vyžaduje a současně naplno využívají nejnovější technologický vývoj v oblasti grafiky, zpracování videa a AV sítí založených na IP,“ dodává.

„Jsme nadšení, že můžeme spolupracovat se společností NETGEAR. Investice do integrace a rozsáhlého testování interoperability pomáhá našim zákazníkům realizovat projekty podle plánu a v rámci předem určeného rozpočtu,“ říká Paul Vander Plaetse, zakladatel a generální ředitel společnosti VuWall. „Stejně jako mnoho jiných výrobců obohacujeme AV přes IP o výkon a flexibilitu, ale NETGEAR a VuWall navíc udělali maximum pro vývoj řešení, která jsou zaměřená na zjednodušení a použitelnost dnešní infrastruktury AV přes IP, což usnadňuje nasazování projektů a zvyšování produktivity.“

Pokud se chcete dozvědět více o řešení NETGEAR a VuWall, podívejte se na webinář na vyžádání s názvem „Selecting the Right Building Blocks to Simplify Complex AV over IP Deployments”.

O společnosti VuWall

Společnost VuWall, přední světová technologická společnost v oblasti systémů pro ovládání videostěn a unifikovaných řešení pro vizualizaci, stojí za novou hybridní technologií VuTrex™, která spojuje systémy AV, IT a IP a umožňuje bezproblémovou správu vizuálního obsahu napříč organizacemi. VuWall přináší nejmodernější ekosystém ovladačů, kodérů a dekodérů videostěn, které jsou spravovány jedinečnou centralizovanou platformou TRx, což eliminuje složitost tradičního ovládání videostěn a distribuce signálu přes IP, a to bez jakéhokoliv programování. Společnost VuWall je uznávána díky svým inovativním řešením, která zvyšují produktivitu a vylepšují možnosti vizualizace v řídicích místnostech a podnikových pracovních prostorech. Ekosystém VuWall, poháněný technologií VuTrex, nastavuje nový průmyslový standard v oblasti snadného používání a nasazení. Nabízí nejefektivnější distribuci jakéhokoli zdroje na jakýkoli typ displeje v profesionálních a řídicích prostředích. Jeho oceněná řešení napájí více než 2 000 videostěn v některých z nejprestižnějších světových společností Fortune 500 ve více než 45 zemích. Sídlo společnosti VuWall leží v kanadském Montrealu, evropské pobočky v německém Tübingenu. Pro více informací navštivte vuwall.com nebo společnost kontaktujte na sales@vuwall.com.

O společnosti NETGEAR

Společnost NETGEAR (NASDAQGM: NTGR) navrhuje inovativní, značková technologická řešení, která svým vysokým výkonem, spolehlivostí a snadnou použitelností odpovídají na specifické síťové, úložné a bezpečnostní potřeby malých či středně velkých firem a domácích uživatelů. Nabízí ucelené portfolio síťových produktů, které umožňují uživatelům propojit jejich multimediální zařízení a internet – sdílet připojení k internetu, periferní zařízení, soubory, digitální multimediální obsah a aplikace mezi více počítači a dalšími elektronickými přístroji s přístupem k internetu. Pro podniky poskytuje společnost NETGEAR síťové prvky, úložiště a bezpečnostní řešení bez dodatečných vysokých nákladů a složitostí, které jsou jinak typické pro rozsáhlé IT infrastruktury. NETGEAR zároveň podporuje poskytovatele špičkových služeb v jejich oblasti podnikání. Produkty NETGEAR jsou postaveny na osvědčených technologiích z oblasti bezdrátového připojení, ethernetových a powerline sítí, přičemž je u nich kladen důraz na spolehlivost, snadné použití, pokročilé funkce, stylový design a technologické inovace. Na všechny produkty ProSafe poskytuje NETGEAR doživotní záruku. Řešení NETGEAR se prodávají na více než 45 000 obchodních místech po celém světě a prostřednictvím více než 39 000 prodejců s přidanou hodnotou. Společnost sídlí v San Jose v Kalifornii a má pobočky v 25 zemích. NETGEAR je partner programu ENERGY STAR®. Další informace jsou k dispozici na webových stránkách www.netgearcz.cz. Sledujte společnost NETGEAR na www.facebook.com/netgearczask a www.linkedin.com/company/netgear-cesko.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru