Netflix zrušil animovaný seriál Meghan Markle

Netflix zrušil animovaný seriál Meghan Markle

Netflix upustil od animovaného rodinného seriálu Pearl od Meghan Markle, protože streamovací platforma omezuje obsah po ztrátě 200 000 odběratelů.

Společnost založená Meghan a jejím manželem princem Harrym – Archewell Productions – loni oznámila, že bude výkonnou producentkou seriálu na Netflixu. S pracovním názvem Pearl byla série plánována tak, aby byla zaměřena na dobrodružství 12leté dívky, která je inspirována řadou vlivných žen z historie. Netflix se rozhodl ukončit vývoj projektu mimo jiné v rámci svých strategických rozhodnutí o vytváření animovaných seriálů. Rozhodnutí zrušit show přichází poté, co Netflix oznámil, že ztratil 200 000 předplatitelů místo toho, aby si 2,5 milionu předplatitelů připsal, což bylo predikcí z minulého roku.

Netflix však potvrdil, že společnost bude pokračovat ve spolupráci na řadě projektů s Archewell Productions, včetně již dříve oznámeného dokumentárního seriálu Heart of Invictus. Série se zaměří na sportovce soutěžící v Invictus Games pro zraněné veterány, které se konaly v Haagu v roce 2022.

Co dalšího Netflix zrušil?

Jednou z největších show, kterou je třeba v důsledku špatných výsledků přerušit, je Space Force. Seriál – v hlavní roli Steve Carell, John Malkovich a Lisa Kudrow – je lehce zastřenou satirou Trumpovy administrativy.

Carell – který vytvořil show s Gregem Danielsem, který také pracoval na americké verzi The Office – hraje vyznamenaného generála, který má za úkol vést nově vytvořenou šestou pobočku amerických ozbrojených sil.

Po dvou sezónách bylo také zrušeno superhrdinské drama Raising Dion.

Komedie Pretty Smart a dokonce i show Paris Hilton Cooking s Paris byly po jedné sezóně zrušeny.

Zdroj, foto: abc.net.au

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru