Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Neslyšící muž podal žalobu na Pornhub: chtěl více titulků

Neslyšící muž podal žalobu na Pornhub: chtěl více titulků

Yaroslav Suris žaloval Pornhub za všechny neslyšící muže a ženy na světě, kteří by mohli být v jeho situaci. A co semu stalo? Sledoval Pornhub a chyběliy mu titulky. Podle něj je nemožné si užít video, pokud neslyšíte dialog a vše ostatní, co se děje.

Suris zřejmě zkusil sledovat několik videí v průběhu několika měsíců. Ve všech videích však chyběly skryté titulky. Suris tvrdí, že Pornhub porušuje zákon Američanů se zdravotním postižením z roku 1990 tím, že neposkytuje služby lidem, kteří neslyší nebo jsou neslyšící.

Zatímco Pornhub poskytuje videa s skrytými titulky, Suris pravděpodobně sleduje videa, kde tato možnost chybí. U videí, na které se dívá pak prý nechápe kontext a celý požitek z videa je zničen. Suris hledá náhradu škody, občanskoprávní pokuty a pokuty proti pornografické společnosti.

Tento federální soud proti Pornhubu je nejaktuálnější stížností za poslední rok. V roce 2019 rovněž podal žalobu na New York Post s tím, že na webových stránkách novin jsou videa bez skrytých titulků. Suris oficiálně neřekl, o jakou část společnost zažaloval.

Zdroj, foto: interestingengineering.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru