Dnes vyšlo 15 článků

Neskutečně krásná supermodelka Shudu Gram: opravdu není skutečná, jedná se o technologický výtvor

Neskutečně krásná supermodelka Shudu Gram: opravdu není skutečná, jedná se o technologický výtvor

Instagram. Je to platforma, kde je každý profil dokonalý a každý žije dokonalý život, který také sdílí pro své followers. Někdy jen těžko uvěřit, že by byl něčí život tak senzační, ale každý ho chce také. Napadlo by vás někdy, že to, co vidíte nemusí být skutečné? Dokonalé modelky v dokonalém oblečení s dokonalým životem, mohou být vytvořené a reálně nemusí existovat. Dejte si tedy pozor, koho sledujete a zda se nejedná pouze o imitaci člověka. Ostatně důkazem je supermodelka Shudu Gram.

Shudu Gram je supermodelka, která mána svém instagramovém profilu profilu přes stovku tisíc sledujících. Na svůj profil zveřejňuje fotografie se svým přítelem, s produkty, které propaguje a pak své modelingové fotografie. Její profil je naprosto stejný jako profily dalších slavných osobností na Instagramu. Ale je tu jeden háček – Shudu Gram není skutečná, je to jen imitace o jejíž vytvoření se postaral Cameron-James Wilson.

Dokonalá černošská modelka, ke které spousta sledujících vzhlíží a inspirují se u ní, není obrazem reálné osoby. Čemu pak máme na Instagramu věřit? Fotografie byla nezlomným důkazem pravdy, ale v téhle době už nemůžeme věřit ani tomuto. Je to zkrátka jen fotografie vytvořená šikovným fotografem.

Snímek obrazovky 2019-11-28 v 21.36.48

Wilson říká, že vytvoření jedné fotografie mu zabere 3 hodiny práce. Nejprve veřejnost neinformoval o tom, že se nejedná o reálnou osobu, počkal až bude mít velké množství followerů a následně si vychutnal reakci okolí. Wilson se inspiroval panenkou Barbie Jihoafrické princezny a modelkou Duckie Thot. Výsledkem byla Shudu Gram.

Shudu není jediná svého druhu. Wilson vytvořil dokonce mimozemšťanku, která je také supermodelka. Pokud se podíváme do budoucnosti, může se stát, že modeling už nebude závislý na krásných lidech s požadovanými mírami. Fotomodeling může ovládnout 3D technologie.

Zdroj, foto: instagram.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru