Dnes vyšlo 1 článků

Nepřirozeně přirozený telefon

Ergonomie se dotýká především nábytku, přičemž do výroby mobilních telefonů ještě příliš nezasáhla. Spotřebitelé si pořizují šestipalcová zařízení, přestože by si vystačili s o polovinu menším přístrojem. Tvary telefonů nejsou až tak rozhodující, protože pro uživatele jsou důležitými faktory výdržnost baterie a velikost obrazovky.

Značka ECHO věří, že chytré telefony by neměly být pouze „cihle“, ale že by měly mít organické tvary pro snadné použití. Koncept mobilního telefonu ECHO se vydává po stopách designéra Faisal Semari. Zaujme svým estetickým a oblázkovým tvarem, který se snadno drží. Dokonce můžete použít dodatečný nástavec a mobilní telefon připevnit k uchu. Při telefonování ho nemusíte držet rukou.

Zdroj: Yanko Design

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru