Nepřehlédněte. Tahy štětcem polského umělce vás přinutí k zamyšlení

Nepřehlédněte. Tahy štětcem polského umělce vás přinutí k zamyšlení

Pawel Kuczynski je polský ilustrátor nejlepšího kalibru. Nejen, že jsou jeho díla barevně líbivá a zaujmou, ale ti, kteří se zamyslí nad tím, co jimi chtěl autor říci, možná sem tam uroní nějakou tu slzu. V těch méně citlivých se minimálně hne svědomí. Obrazy, které Pawel maluje v sobě totiž ukrývají neskutečnou hloubku. Naráží totiž na globální problémy a předsudky lidstva. Týkají se tedy každého z nás. Myslím si, že následujících několik obrázků snad ani nepotřebuje komentář…

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

 

Tak co? Přišli jste na význam všech obrázků? Zamrzel Vás svět okolo? Podělte se o své pocity v komentářích pod příspěvkem ;).

Jestli chcete vidět více z Pawlovy tvorby, podívejte se na jeho facebookovou stránku nebo sem.

Zdroje:  www.doba.sk

Student prvního ročníku střední IT školy v Praze. Miluji sport, psaní, jsem pro každou srandu... :D Občas mám trochu dlouhé vedení, ale tak kdyby něco, Bohnice to jistí.. :D Každopádně na tyhle stránky píšu s láskou a hlavně pro lidi.. A jestli se Vám moje články líbí.. Lajkněte to! :D Páč mě dost baví i psychologie a rád se vžívám do pocitů druhých lidí (umm, how awesome :3 :DD), takže vím, že i takováhle blbost dokáže člověka potěšit.. :D .. obzvlášť mě :)

Komentáře

Nahoru