Dnes vyšlo 1 článků

Nepostradatelná vychytávka pro cyklisty

Nepostradatelná vychytávka pro cyklisty

Konečně se vynalezl praktický pomocník pro jízdu na kole. Je malý, lehký, levný a užitečný. Minimalizuje nehody a zkomfortní jízdu.

O co jde?

Jedná se o zpětná zrcátka. Sama o sobě nejsou novinkou, unikátní je však jejich provedení. Důležité je, že na kolo nemusíte montovat žádné díly. Tato zrcátka si stačí obepnout kolem zápěstí. Vypadají jako silný, černý náramek, na němž je přišito kulaté zrcátko. Je malé, ale pro potřeby cyklisty a zorný úhel, jeho velikost stačí. Na tomto produktu zkrátka není nic zbytečného. Minimalizuje se tím spousta nehod. Srážka mezi cyklisty, ale i dopravní nehody při střetu s automobilem.

19141838_10206970502381200_941498846_n

Při odbočování či při předjíždění nemusíte ztrácet balanc tím, že se budete otáčet za sebe. Stačí pohlédnout do zrcátka a bude vše zřetelné.

Cena za službu, kterou náramková zrcátka poskytují je nevyčíslitelná a přesto dostupná. Jedná se o maličkost, která usnadní život. Řekněte, není to dokonalé?

Zdroj, text/foto: trendyshack

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru