Neomezené úložiště od Amazonu na rok za 130 korun

Při výběru cloudového úložiště máte opravdu z čeho volit. Vsadíte raději na Google disk, Microsoft Onedrive, Apple iCloud nebo Dropbox? Všichni poskytují pár giga zdarma a za více si musíte připlatit. Ovšem do hry vstupuje další významný hráč. S atraktivní nabídkou přispěchal k příležitosti Černého pátku Amazon. Dává neomezené úložiště na rok za pět dolarů.

Amazon Cloud Drive nabízí neomezený prostor pro vaše fotky, dokumenty a další soubory na rok za 5 dolarů (cca 130 korun), přičemž původní cena byla 59,99 dolarů! Skutečně neexistuje žádné cloudové úložiště, které by mělo podobně výhodou nabídku. 1 TB prostoru na iCloudu od Apple a Dropboxu stojí 9,99 dolarů za měsíc. Microsoft nabízí pro uživatele Office 365 o něco výhodnější cenu – 6,99 dolarů. Ale pořád nemáte neomezený prostor, který garantuje Amazon.

A zatímco některé služby, jako Google Disk, vám fotky ukládají v mírně nižším rozlišení, Amazon Cloud Drive nic nezmenšuje.

amazon_cloud_drive

Nabídka k dispozici zde

Amazon nabízí dvě mobilní aplikace, Amazon Cloud Drive a Amazon Photos, přes které můžete nahrávat a synchronizovat soubory z vašeho smartphonu.

Celé to má jediný háček. Myslete na to, že pět dolarů vás bude stát pouze první rok, pak už budete muset platit plnou cenu.

Komentáře

Nahoru