Neobvyklé způsoby výdělku na internetu? Jak si mohou vydělat i naprostí amatéři?

Neobvyklé způsoby výdělku na internetu? Jak si mohou vydělat i naprostí amatéři?

Trávíte na počítači mnoho času a chtěli byste spojit příjemné s užitečným? Na internetu je mnoho příležitostí, my nyní pomineme podnikatelské činnosti a větší projekty a zaměříme se na jiné druhy výdělku. Ty převážně vyžadují jen několik minut pozornosti denně, ovšem podle toho také vypadá odměna. Nicméně každá koruna se počítá a pokud budete kombinovat více metod najednou a vytěžíte z nich co nejvíce, dají se tímto způsobem vydělat i slušné peníze.

Klik sem a tam

Nejjednodušším a zároveň nejnudnějším způsobem výdělku jsou takzvané „klikačky“. Princip spočívá v tom, že za den kliknete na několik reklamních odkazů, které vás odkážou na stránky, kde musíte strávit pár vteřin. Výhodou je jednoduchost, zvládne to opravdu každý a ani není třeba tomu věnovat moc pozornosti. Nevýhodou je výdělek, který je téměř mizivý. Nejlepším způsobem je naverbovat pod vás další lidi, kteří budou klikat a z toho budete mít určité provize. Proto si pečlivě vybírejte klikačky, obecně vzato jsou nejlepší ty, které nabízí dobré provize z klikačů. Ovšem pozor na ty podvodné, které se vyznačují lákavými cenami. Některé z těchto podvodných stránek  naleznete zde.

 

Jedna z mnoha klikaček

Reklama ve vašem počítači

Další možností je využívání takzvaných „surfbarů“. Vyberete si důvěryhodnou společnost a z jejich stránek si stáhnete program, který vám na ploše obrazovky ukazuje reklamní bannery. Tady není třeba dělat vůbec nic, stačí mít zapnutý počítač (i když některé surfbary si jednou za čas ověřují aktivitu). Výdělek je rovněž slabší, ale dá se spouštět i více surfbarů najednou a tak se vám výdělky násobí. Opět pozor na podvodné stránky, je velmi snadné si takto stáhnout do počítače škodlivý program.

Ukázka surfbaru

Přijímej poštu, čti poštu

Chcete-li využít i vaši emailovou schránku, můžete se zaregistrovat na stránkách zaměřených na reklamní emailing a budete placeni za to, že budete přijímat a číst emaily, popřípadě navštěvovat odkazy uvedené v nich. Každá společnost má svůj systém trochu jiný. Výdělky jsou lepší, než u předchozích dvou metod a můžete získat pod sebe další „pracovníky“.

Reklama na stránkách

Toto je už trochu náročnější systém, ale ve finále se vyplatí daleko více. Jde o vytváření mnoha internetových stránek, na které umisťujete reklamy a z těch máte pochopitelně zisky. Ale je potřeba každou stránku aspoň trochu upravit, aby byla vůbec navštěvovaná. Stačí napsat několik normostran textu na oblíbené téma a časem budeme mít solidní návštěvnost. Takto si můžete přijít na slušné peníze, nebo také jen na pár drobných, podle toho, jak dobří v tomto ohledu budete.

Nejoblíbenějším reklamním systémem je Google Adsense
Zdroj: jakpsatweb.cz

Sdělte svůj názor, získejte odměnu

Nenáročnou činností, ze které získáte celkem slušný výdělek, je vyplňování dotazníků různých firem zaměřujících se na výzkum veřejného mínění. Je potřeba se u některé z nich zaregistrovat a ona vám bude jednou za čas posílat nabídky na vyplnění. Je to asi nejpohodlnější způsob ze všech řečených, ale má tu nevýhodu, že vám nemusí po dlouhý čas přijít žádná nabídka, vše záleží na firmě, která výzkumy provádí.

Jedna z výzkumných stránek

Nezapomeňte, že si těmito metodami na nové auto nevyděláte, ale stačí vám jen několik minut denně a jednou za čas budete mít nějaké finance navíc.

Komentáře

Nahoru