Nemůžete ráno vstát? Zkuste budík, kterému musíte vyfotit selfie

Taky byste se ráno po vzbuzení nejradši neviděli? Aplikace Snap Me Up je tak zlověstná, že vám pomůže zjistit, jak vypadáte. Dokonce vás k tomu donutí, protože jinak se nevypne hrající budík.

Když si nastavíte budík v aplikaci Snap Me Up (dostupná jen na Google Play, v budoucnu prý i na iOS), ráno vás začne budit hlasité vyzvánění a režim fotoaparátu se automaticky přepne na přední kameru. Pokud budete chtít budík vypnout, budete muset otevřít oči, zvednout telefon a udělat selfie. A ne, nemůžete podvádět, protože aplikace vyžaduje pohybující se tvář.

snap-me-up

Fotky se automaticky ukládají do alba s názvem My sleepy snaps (Moje ospalé snapy), takže se pak můžete podívat, jak fresh jste které ráno byli.

Aplikace nabízí ještě jeden způsob probouzení. Můžete si k budíčku nastavit na každý den náhodnou fotku z galerie.

Kdo mohl takovou aplikaci vymyslet?

Jmenuje se Michael Fabozzi a je z italského Milána, kde zřejmě každý po probuzení vypadá jako modelka.

selfie_in_bed

Vypadá někdo z vás po probuzení takhle? Jestli ano, pošlete nám fotku 🙂

„Chtěl jsem vytvořit aplikaci budíku, která by byla více sociální a vtipná. Prostě něco, co by lidi probouzelo úplně jiným cool způsobem,“ uvedl Michael.

Už se těšíte, až se budete dívat na své cool fotky s jedním napůl otevřeným okem?

Fotka: Flickr – Rodrigo Bernal

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru