Nemusíte se svlékat, abyste si vyzkoušela podprsenku. Inteligentní zrcadlo vybere podprsenku za vás

Možná vám to bude připadat jako ze sci-fi filmu. Nicméně, inteligentní zrcadlo skutečně existuje. Chlubí se jím prodejna Rigby & Peller v Hongkongu. Abyste našla vhodnou velikost podprsenky, nemusíte oslovovat personál. Stačí se postavit před speciální zrcadlo, které oskenuje vaši postavu a navrhne vhodnou podprsenku.

Interaktivní zrcadlo, které provádí počítačovou analýzu postavy, pořídí snímky oblečené ženy ze všech stran. Následně vyhodnotí, jaká velikost je pro zákaznici vhodná.

„Zrcadlo provádí více než 140 měření během necelé minuty. Vyhodnotí typ těla. Specialista na prádlo na základě výsledku 3D skenování doporučí nejlepší míry a barvy oblečení,“ popisuje obchod Rigby & Peller.

inteligentní zrcadlo

Inteligentní zrcadlo, díky němuž se nemusíte svlékat

Zrcadlo následně zobrazí prádlo přímo na těle zákaznice, tudíž žena si nemusí nic zkoušet. Typ těla je možné uložit v podobě Shape ID do dalšího nákupu v prodejně.

Inteligentní zrcadlo představuje spíše komerční prezentaci bez nezávislého ověření. Není možné říci, zda se jedná pouze o inovativní marketing či skutečný odhad, který usnadní práci zkušenému personálu. Některé zákaznice preferují počítačem vygenerované číslo, neboť do něj vkládají větší důvěru. Současně je inteligentní zrcadlo vhodné pro zákaznice, které nemohou překonat svůj stud.

Přestože není možné určit, nakolik je tato metoda přesná, jako reklamní nástroj je projekt skutečně unikátní.

Zdroj / Foto: Rigby and Peller

Komentáře

Nahoru