Německý supermarket Edeka přichází s vánoční reklamou, která dohání k slzám

„Ahoj tati, tady jsem já. Chtěla jsem ti pouze říct, že letos na Vánoce nestihneme přijet. Zkusíme to příští rok. Šťastné a veselé, tati,“ slyší v nové vánoční reklamě německého supermarketu Edeka sympatický starší pán na záznamníku. Se svou nejbližší rodinou je pouze v telefonickém kontaktu. Nicméně opuštěný stařík nechce trávit Štědrý večer sám, a proto radikálně vyřeší situaci. Neprozradíme vám děj celého videa dopředu, raději se na něj podívejte.

Ačkoliv je reklama v němčině, můžete si zapnout anglické titulky ve spodní části videa hned vedle nastavení kvality videa (viz obrázek).

titulky

Jak si zapnout anglické titiulky.

S vánočním obdobím přichází vánoční reklamy, které prezentují především setkání rodiny u jednoho stolu. Edeka se rozhodla jít proti proudu a do své reklamy zakomponovala trochu černého humoru. Nápad je pod záštitou reklamní agentury Jung Von Matt. Kampaň je neuvěřitelně emoční a lidé si při zhlédnutí videa uvědomí, že by během vánočních svátků neměli zapomínat na své staré rodiče.

Reklama německého řetězce stojí za to, a proto se objeví také v kinech před filmy a televizním vysílání. Pod hastagem #heimkommen můžete sdílet fotky svých návratů domů. Video bylo na YouTube zveřejněno dne 28. listopadu a k dnešnímu dni eviduje 17,5 milionů vidění.

Zdroj: Horizont

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru