Dnes vyšlo 15 článků

Německo spustilo web, který má naučit běžence sexuální výchovu

Německo spustilo nový web, který je určen především pro běžence. Tento web má hned několik kategorií, mezi které patří například tělo, plánování rodiny a těhotenství, infekce, sexualita, vztahy a pocity a právo. Tento projekt s názvem ,,Moje tělo ve slovech a obrazech“ má migrantům pomoci se začlenit do společnosti.

Na obrázku níže můžete vidět všechny kategorie, které můžeme na webu Zanzu.de najít.

Snímek obrazovky 2016-03-10 v 17.50.10

Autoři popisují rozdíl mezi ženským a mužským tělem

V sekci tělo autoři detailně poposují rozdíly mezi mužským a ženským tělem. Ženská prsa popisují autoři jako ,,párový orgán“, pomocí kterého ženy krmí po porodu své dítě.

S úplnou přesností popisují autoři také styk s dívkou, která je panna, menstruaci nebo oplodnění. V podobném duchu jsou popsány i pohlavní orgány muže, hygiena nebo celý reprodukční proces.

,,Sex je víc než jen pohlavní styk. K tomu patří i další věci, jako jsou hlazení, mazlení, líbání či orální sex. Při sexu nejde pouze o správnou techniku. Důležité je, abyste věnovali pozornost také pocitům a přáním, sdíleli intimitu a atmosféru,“ píší autoři.

538491-original1-cwath

Autoři dokonce radí, jak na sex během těhotenství

Autoři dokonce i detailně popisují, jakým způsobem dráždit partnerku (partnera) a popisují i využití erotických pomůcek. Radí, jak na sex během těhotenství a pomáhají běžencům pronikat do tajů antikoncepce.

„Nikdo vás nesmí diskriminovat nebo na vás útočit kvůli sexuální orientaci. Partnera či partnerku si musíte vždy sami zvolit bez jakéhokoliv nátlaku. Jakékoliv sexuální vztahy musejí být vždy dobrovolné a se souhlasem druhé strany,“ píší autoři.

538495-original1-869ul

Zdroj: Novinky

Komentáře

Nahoru