Dnes vyšlo 15 článků

Německá kavárna: místo roušky vodní nudle na hlavě

Německá kavárna: místo roušky vodní nudle na hlavě

Otevírání zahrádek restaurací, s sebou nese potěšení pro karanténou znuděné zákazníky, ale také menší problémy s dodržování vzdálenosti. Provozovatelé musí stoly umístit tak, aby od sebe byli hosté vždy minimálně dva metry. Dezinfekce a roušky obsluhy jsou nutností. Jenže to není vše, co mohou provozovatelé udělat. 

V jedné restauraci je povinné nasadit si klobouk s vodními nudlemi, aby dodržovali bezpečnou vzdálenost. Na první pohled komická situace je velmi účinnou metodou, jak vyhovět doporučením státu. Jako host si určitě budete připadat výjimečně.

Snímek obrazovky 2020-05-22 v 11.24.40

Jedná se o kavárnu v německém městečku Schwerin. Kavárna se jmenuje Cafe & Konditorei Rothe. Tato restaurace se stala raritou a možná její chod budou napodobovat i další konkurenční restaurace. Na zahrádce jedné tamější restaurace zabraňují koronavirovému šíření po svém. Obsluha půjčuje hostům „klobouky“ vyhotovené z vodních plastových nudlí. Tyto klobouky vás udrží v bezpečné vzdálenosti od ostatních lidí, i kdybyste nechtěli. Nicméně pohled na zahrádku, kde sedí hosté s originální klobouky, je poněkud komický. Musí se nechat, že jsou provozovatelé velmi vynalézaví. Německo pozvolna uvolňuje opatření, stejně jako naše republika. Doufejme, že se k nám tento trend nedostane a ponechají si ho v Německu.

 Zdroj,foto: facebook.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru