Nemáte nabarvená vajíčka? Zkuste to v aplikaci

Pondělí je tady a vy přemýšlíte, zda se tvářit, jako že nejste doma? Nemáte doma nic sladkého a nestihli jste nabarvit vajíčka? Sedněte k telefonu a napravte to.

Buďte letos moderní a darujte kraslice elektronické. Obdarované nejspíš moc nepotěšíte, jelikož nejsou k jídlu, ale rozhodně budete originální. Aspoň u přátel třeba zabodujete. A nebo se v aplikacích inspirujte, jak by měly správné kraslice vypadat.

Easter Egg Painter (zdarma, iOS)

V aplikaci máte mnohem více možností než jen obarvení koupenými barvami nebo obalem z cibule. Nálepek je tu taky nespočet. Stačí projít všechny kroky – vybrat si pozadí, vejce správné barvy a ozdoby.

easter-eggs

Egg Dyeing 101 ($0,99 ,iOS)

Skvělá inspirace pro každou hospodyňku. Jestli toužíte po neobvyklých vajíčkách, které jen tak někdo nemá, v této galerii si určitě vyberete. Je tu 101 návodů (hezky krok za krokem) i s fotografiemi a videi, podle nichž zvládnete úžasné kraslice vytvořit i vy. Ke spoustě z nich navíc potřebujete pouze věci, které doma běžně najdete, proto je stihnete vytvořit ještě dneska.

Easter Egg Design (zdarma, Android)

Tato aplikace je poměrně jednoduchá, ale malovaná vejce v ní jdou i jednoduše vytvořit. Kromě toho umožňuje výsledek uložit a sdílet s přáteli.

slepice

Easter Egg Maker (zdarma, Windows Phone a taky Android)

V této aplikaci si vytvoříte vejce se vším všudy. Aplikace začíná pohledem na slepici, kterou musíte nakrmit, aby vám dala vajíčko. Pak vejce putuje na sporák, kde je třeba jej uvařit. Následně přichází řada na barvičky, obtisky, stuhy a vzory. Bohužel v aplikaci není žádný způsob, jak se o pěknou kraslici podělit, jedinou šancí je udělat screenshot a poslat ho.

Komentáře

Nahoru