Dnes vyšlo 15 článků

Nemáte ještě dárek pro svou manželku? Objednejte ho přes internet

Vánoce se blíží a vy ještě stále nemáte dárek pro svou drahou polovičku? Marně přemýšlíte, doufáte, že vám něco padne do oka, a ono pořád nic? Nezoufejte, máme pro vás pár tipů na dárky, které zaručeně potěší.

Samozřejmě můžete nakoupit oblečení, kosmetiku, parfémy či nějaký šperk. To jsou staré dobré klasické dárky, co určitě neomrzí. Jestli však toužíte po něčem originálnějším, zaměřte se na pomocníky do domácnosti. Užitek z nich budete mít i vy a vybírání vás určitě bude bavit – je jen málo mužů, kteří neradi navštěvují obchody s elektrem.

Šikovný pomocník do kuchyně

Možná se vám zdá, že dárek, který se používá v kuchyni, vlastně není až tak dárkem pro ženu, spíš pro celou rodinu. Používat ho ovšem bude žena, a právě jí tak ušetříte práci, když jí pořídíte nějakého chytrého pomocníka.

Takovou nezbytností je dobrý kuchyňský robot. Měl by umět minimálně sekat, řezat, šlehat i hnětat. Dobré jsou ty s funkcí odšťavňovače.

robot

Další možností je sušička. Pokud víte, jakou lahůdkou je sušené ovoce, nejspíš vám není potřeba nic dalšího vysvětlovat. Na zimu je to ideální kuchyňská pomůcka.

Z dalších nápadů by to mohla být třeba domácí pekárna. O Vánocích budete společně doma, takže bude čas rovnou ji vyzkoušet.

Vychytávka do jiné místnosti

Jestliže přesto pořád zastáváte názor, že kupovat ženám k Vánocům vybavení kuchyně je příliš sexistické, pořiďte pomůcky do jiné místnosti. Může to být němý sluha, aby si vaše drahá nemusela odkládat oblečení na židli, nebo například parní čistič.

nemy_sluha

Koneckonců se spotřebičem si vyhrajete i vy, budete totiž své drahé muset vysvětlit, jak se používá. Tak vybírejte s rozvahou.

Nechte si dovézt dárek až domů

Jelikož se čas krátí, nemůžete čekat na to, až budete mít volno a zajedete nakupovat. Jestli vám to pracovní rozvrh nedovolí, prostě si dárek objednejte z internetu. Hlavně zodpovědně vyberte e-shop, zvolte nějaký s rychlou expedicí, aby vám zboží stihlo přijít.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru