Dnes vyšlo 15 článků

Nemají žádné kancelářské prostory, a i přesto vydělávají miliony dolarů na App Store

App Store vznikl v roce 2008. Od té doby dokázal lidem nabídnout 1,2 milionu pracovních míst v Evropě a 1,4 milionu pracovních míst v Číně. Na své si také přišli vývojáři, kteří si na App Store od roku 2008 dokázali vydělat více než 40 miliard dolarů. A právě toto byl ten správný důvod pro Antoina a Michela, aby si založili vlastní vývojářské studio Ketchapp a začali vyvíjet aplikace, které jsou dostupné v App Store. 

Za úspěchem tohoto studia stojí 5 lidí, kteří si nepronajímají žádné kancelářské prostory.

Vývojářské studio Ketchapp má na svém kontě více než 60 her

Popularitu si tito 2 bratři získali především extrémní jednoduchostí tvořených her, jednoduchým grafickým zpracováním a stylem hraní. Další zásadní výsadou je také to, že všechny hry jsou nabízeny zdarma. Vývojářské studio těchto bratrů má v současné době na svém kontě více než 60 herních titulů, které určitě všichni znáte hru 2048, Zig Zag nebo Stick Herocož jsou ideální hry na zkrácení dlouhé chvíle.

Nejúspěšnější hrou tohoto studia je hra 2048, která dosáhla na App Store více než 70 milionů stažení.

screen568x568

2048, Zig Zag, Stick Hero

Největší výdělky získávají podle analytiků z reklam

I přesto, že jsou veškeré hry zdarma, mají bratř poměrně velké výdělky z reklam. I když se to nezdá, studio má z her podle analytiků tržby ve výši 6,5 milionů dolarů (162,5 milionů korun) za jediný měsíc. Přesná čísla bratři tají, dokonce se nechtějí ukazovat na veřejnosti a s médii odmítají komunikovat.

Zdroj: Letemsvetemapplem

Štítky:

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru