Němá tvář nemůže nic namítat

Němá tvář nemůže nic namítat

Ve světě se dějí bizarnosti každý den. Nemusí jít o žádnou challenge kolující internetem a zapojující světové celebrity. Prostě stačí, když ostříháte svého psa.

Ano, psi se stříhají každý den. Ať už je to kvůli estetice nebo z praktických důvodů. Psí páníčkové určitě ví o čem je řeč. Jsou plemena, u kterých je stříhání normální a běžné. Pak jsou plemena, která se nestříhají, možná i proto, že to nikoho nenapadlo. Učebnicovým příkladem je plemeno Husky.

Tito psi pochází ze sibiřských zemí a srst je nezbytná obrana proti mrazivým podmínkám. Jejich srst je hustá, neprostupná a jednotlivé chlupy jsou tvrdé. Viděli jste někdy Husky v psím salonu? Já tedy ne. K Husky patří delší srst. On by ten pes také vypadal velmi divně, kdybychom ho ostříhali.

Myslíte, že ne? Tak se podívejte na obrázek. Jednoho mladíka totiž napadlo, co kdyby svého čtyřnohého miláčka ostříhal. Usoudil, že by byla škoda, kdyby se o výsledek nepodělil na sociálních sítích. Můžeme mu poděkovat, že jsme měli možnost vidět Husky bez srsti.

19243676_10206982543482220_245900210_o

Poděkujme Twitteru

Fotku zveřejnil na Twitteru. Reakce byly velmi různorodé. V někom to vyvolalo reakci v podobě vysmátých emotikonů, někdo fotku zkritizoval. Lidé se hodně ptali, co mladíka přimělo Husky ostříhat. Někdo se domníval, že pejsek musel na operaci, měl srst slepenou lepidlem a mnoho podobných domněnek.

Možné je dnes všechno, ale nelze vyloučit, že se mladík jen pokoušel o další viral, který obletí svět. Zkrátka udělej nevšední věc, kterou před tebou nikdo neudělal. Pak už to jen stačí zdokumentovat, vložit na sociální síť a čekat.

Zdroj, text/foto: uniland, twitter

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru