Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Nekonečný pád jeskyní může být návyková zábava

Nekonečný pád jeskyní může být návyková zábava

Na Android zařízení si můžete zdarma stáhnout čerstvou hru Endless Cave Fall, nejnovější dílo vývojáře Petra Vadlejcha (na Google Play pod jménem PETRVAD). Podobnost s názvem hry Endless Cave Quest není náhodná, jedná se totiž opět o průchod nekonečnou jeskyní.

Mnoho lidí nemá v metru náladu na logické rébusy a labyrinty, protože si chce po práci od myšlení spíše odpočinout. Proto můžou sáhnout po odreagovačce, která žádné logické uvažování nevyžaduje. Musíte mít ale poměrně svižné prstíky a reflexy, jinak totiž dlouho nepřežijete. Padáte stále níž skrze temnou jeskyni. Abyste přežili co nejdéle, použijete pohybové šipky a tím budete proskakovat mezi pohybujícími se destičkami. Vše se postupně zrychluje a komplikuje, takže bude záležet na vašich rychlých reakcích. Usnadní vám to bonusy, které po sebrání aktivují nesmrtelnosti a další fígle jako zničení plošinek. Protože spousta lidí rádo sbírá v arkádových hrách hvězdičky, nechybí ani v Endless Cave Fall.

Hlavní plus je možnost si ukládat nejlepší dosažené skóre do globální či soukromé tabulky nejlepších hráčů. Díky Google Play můžete porovnat své výsledky se svými přáteli v kruzích nebo s hráči z celého světa. Navíc plníte i achievementy (úspěchy), což dohromady razantně zvyšujete hratelnost a potřebu se neustále zlepšovat.

Hra je ke stažení zdarma na Google Play, stáhněte si Endless Cave Fall a uvidíte, že ji v metru vytáhnete každou volnou chvilku!

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru