Dnes vyšlo 15 článků

Někdo na internetu propaguje falešnou aplikaci UberSex a docela mu to jde

Je možné, že už jste někde na sociálních sítích také narazili na zmínku o aplikaci UberSex. Má být spojením Uberu (aplikace, přes kterou si zavoláte taxík) a Tinderu (aplikace, přes kterou najdete partnera na rande). Uživatelé si prostě zavolají řidiče podle svého výběru, a co se bude dít, pak už zůstává jen na jejich fantazii… Možná by to šlo, kdyby ta aplikace byla skutečná. Jenže ona není. Vůbec neexistuje.

Těžko říct, kdo za ní stojí (tedy spíše nestojí, když stejně ani neexistuje), ale rozhodně vynakládá velké úsilí. Dokonce o aplikaci vytvořil i video.

Vtipálek samozřejmě tvrdí, že je aplikace oficiálně ke stažení pro iOS a Android, ale na AppStoru samozřejmě žádná taková aplikace není. Ani na Google Play.

ubersex

Zato existuje Twitter účet aplikace @UberSexApp, na kterém jsou dokonce uvedené rostoucí počty stažení.

ubersexapp

Video nás odkazuje na www.ubersexapp.com, jenže z téhle domény budete okamžitě přesměrováni na LinkedIn na profil Jantzna Maye, na kterém nenajdete naprosto nic zajímavého – tedy kromě toho, že je řidičem v Lyftu, což je konkurence Uberu. To je zajímavé, ne?

jantzn_may

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru