Nejžhavější diskuze o počítačích a internetu na našem diskuzním fóru v roce 2011

Nejžhavější diskuze o počítačích a internetu na našem diskuzním fóru v roce 2011

Jelikož se mnoho z našich čtenářů zaregistrovalo na diskuzním fóru, rozhodli jsme se vytvořit o souhrn nejžhavějších a nejzajímavějších diskuzí v uplynulém roce. Diskuze, v nichž se střetávaly názory, kde se diskuze nezastavila, jichž se zúčastnilo nejvíce lidí a podobně. Pokud i vy chcete vstoupit do naší komunity, můžete!

Google Plus se svými poznámkami ovládl sociální sítě

Spuštění sociální sítě Googlu na fóru vyvolalo největší rozruch. Stovky příspěvků se žádostmi o pozvánky, desítky diskuzí a samozřejmě i nespočet registrací s cílem získat vstupenku na jeden z nejdiskutovanějších internetových projektů v roce 2011. Tak to vypadalo na našem fóru, když Google otevřel svůj několikátý pokus o vstup do pole sociálních sítí, mezi nimiž na našem fóru doslova kraloval…

Ve stejné rubrice jste založili několik dalších diskuzí o Facebooku, velmi často jsme je museli promazávat, aby nevznikaly duplicity. Velmi populární byl i Twitter a jeden z nováčků.

Diskuze o sociálních sítích naleznete zde.

Mezi hrami dominoval Minecratf

Minecraft se v tomto roce stal fenoménem. Stejně tak i diskuze o něm na fóru. Někteří hru ještě ani nezkusili, ale diskuze je k tomu přiměla. Ti zkušenější se zase dělili o svoje postřehy a společně se zdokonalovali…

A odpověďmi se to hemžilo i v diskuzích o počítačových hrách celkově:

O řadě dalších her můžete diskutovat zde.

WordPress a webmasteři to táhli pospolu

To by nebylo, kdybychom neměli pěknou sbírku pluginů do WordPressu. Stačilo založit téma a brzy jste posílali svoje návrhy. My o nich i napsali článek a spoustu jich ještě přidali.

WordPress a jeho nejzajímavější doplňky

Využíváte redakční systém WordPress? Pokud ano, určitě jste se někdy zamýšleli nad otázkou, jak svůj web na tomto systému vylepšit. My, jako správní uživatelé WordPressu, jsem se rozhodli sestavit žebříček nejzajímavějších pluginů, které doporučujeme. Najdete je v tomto článku rozřazené do různých kategorií.

obrazek

No a webmasteři pokračovali i v jiných diskuzích. Ptali se na různé otázky, řešili svoje problémy, přicházeli na nové věcí…

Je toho samozřejmě daleko více, sledujte sami.

… a mnoho dalšího …

Těmito diskuzemi to nekončí, fórum jich obsahuje tisíce. Nebudeme sem všechny vkládat, chtěli jsme pouze zveřejnit ty nejžhavější a nejlepší témata uplynulého roku. Za vaše příspěvky vám děkujeme, jsme rádi, že vám nabízíme místo pro diskuzi a řešení vašich problémů. Snad k nám zase někdy zavítáte…

Nejlepší diskuze o počítačích a internetu na našem diskuzním fóru

Kromě nových článků a zpráv ze světa internetu, jež vám přinášíme každý den, nám prosím dovolte upozornit i na naše diskuzní fórum. Na něm mnozí z vás diskutují o svém volném čase, koníčkách, práci, podnikání, ale prostor zde najdou i diskutéři zalíbení v počítačích, internetu a technologiích obecně.

obrazek

Nejčtenější články na Objevit.cz v roce 2011, četli jste je všechny?

Rok 2011 je za námi, všichni jsme oslavili Silvestr a můžeme vykročit do roka nového. Po silvestrovském speciálu jsme si pro vás připravili ještě výčet článků, které jste v roce 2011 otevírali nejvíce. Publikujeme každý den několik článků, některé se povedou, některé zase ne. V komentářích můžete hodnotit jejich kvalitu, jíž usuzujeme i podle počtu sdílení a podobně.

obrazek

RostWorld.cz je naše partnerské diskuzní fórum, na které přispíváme zajímavými diskuzemi nejen o počítačích a internetu, ale i o životě, financích a dalším. Fórum vzniklo v dubnu 2008, tedy ještě před tímto magazínem. Můžete se zaregistrovat a vstoupit do světa super diskuze!

Komentáře

Nahoru