Dnes vyšlo 15 článků

Nejzajímavější pražské byty k nastěhování v příštím roce

Marně hledáte byt v Praze, který by se nacházel ve výhodné lokalitě? Výhodnou lokalitou máme na mysli dostupnost služeb, široké možnosti zábavy i klid od rušných ulic. Představíme vám několik zajímavých developerských projektů, které právě finišují a nabídnou byty k nastěhování už v roce 2017.

Takových zajímavých projektů, které se blíží ke zdárnému konci, v Praze roste více. My se společně podíváme na tři, které jsou v žebříčku Ziprealty.cz hodnoceny jako jedny z nejžádanějších.

Tulipa Třebešín

Na Třebešíně bude na jaře 2017 připravených 180 bytů k nastěhování. Byty mají mít různé velikosti a podle toho se odvíjí také ceny. Budou situovány ve dvou různě vysokých domech, největší boj se očekává o nejvyšší patra, protože výhled odsud bude opravdu mimořádný. Přízemní byty však mají plánovanou také jednu svou výhodu – předzahrádky. Díky tepelné izolaci z minerální vlny budou mít byty energetický štítek B. Blízko je to odsud do Olšanské polikliniky, nákupního centra Atrium Flora i malebného Třebešínského parku. Kousek je stanice metra Želivského.

svemyslice

Byty Svémyslice

Ve Svémyslicích bude na přelomu května a června příštího roku k dispozici 14 exkluzivních bytů s velmi pěknou cenou. Projekt se zaměřuje výhradně na malé byty 1+kk či 2+kk, které jsou ale velmi efektivně zařízeny. Budou dodávány s obklady na WC a koupelně, sanitární technikou, koberci a dveřmi. Celý dům bude vypadat velmi moderně, je inspirován současnými architektonickými trendy a přizpůsoben pro život mladých lidí. Svémyslice u Prahy se nachází pouhé tři kilometry od Prahy, je tu klid, spousta zeleně, ale zároveň nepřijdete o vymoženosti velkoměsta.

svemyslice

BLV@Horní Měcholupy

66 bytových jednotek bude k dispozici v Horních Měcholupech. Situovány budou v oranžovo-šedém domě, který zkrášlí lokalitu bývalé kotelny. Počítá se s nadstandardním vybavením – například ovládáním tepla na dálku pomocí telefonu, chytrými stmívači a měřiči spotřeby všech spotřebičů. Bydlení tedy bude ideální pro milovníky technických vychytávek. Nadšení budou hráči golfu, protože nedaleko je golfové hřiště. V těsné blízkosti je také mateřská škola, dvě základní školy, poliklinika, lékárna, pošta a všechny další nezbytnosti.

mecholupy

Podle statistik se letos nejvíce prodávají byty 2+kk. Mnoho takových najdete i v nabídce právě finišujících developerských projektů v Praze. Z těch, které nabídnou nastěhování v roce 2017, můžeme jmenovat ještě například:

  • Hřebenky
  • Garden House
  • Dům U galerie
  • Byty Za vodou
  • Dejvice House
  • Bytový dům Markéta
  • Barrandovská zahrada
  • Tandem Modřany
  • V Tower
  • Rezidence Pod skálou

A kam se nastěhujete vy?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru