Největší LEGO set všech dob a vlajková loď Millenium Falcon pro všechny fanoušky Star Wars!

Máme skvělou zprávu pro všechny fanoušky Star Wars. Od prvního října můžete zakoupit největší a také logicky nejdražší “hračku” z distribuce společnost LEGO. Millennium Falcon přichází s neobyčejným dílem a 7 541 kousky, které vás jistě na nějaký ten čas zabaví. Od roku 2007 až do této chvíle držel prvenství model  s 5 195 dílky.

LEGO Millennium Falcon

Současná replika Falcona je 8 centimetrů vysoká, 33 centimetrů dlouhá a 22 centimetrů široká a vypadá opravdu impozantně. Nicméně budete k jejímu sestavení potřebovat notnou dávku trpělivosti. Také příliš nepočítejte s transportem, než kolos dostavíte.

 lego složené lepší

Star Wars šílenství započalo již roku 1977 a příjmy z tohoto fenoménu jsou astronomické. Unikátnosti této LEGO sady však odpovídá i cena. Podívejte se, jak o svém výtvoru básní designéři z předmětné dánské společnosti:

Produkt zakoupíte pouze v obchodech Lego a na oficiálních stránkách za zaváděcí “Baťovskou cenu” 799,99 dolarů (cca 617 liber).

 legokrabice

 

Lze předpokládat, že na obchody pravděpodobně paradoxně naběhnou naopak dychtiví sběratelé, kteří se následně budou snažit uchovat tuto novinku v originálním obale než ji skládat. Původní obal je důležitý právě pro to, aby si produkt podržel svou hodnotu – a v budoucnu ji ještě zvýšil.

May the merch be with you!

Kdy se začne model prodávat? Prodejní akce Force Friday II k uvedení nových Star Wars: The Last Jedi byla odstartována už 1. září, nicméně model můžete zakoupit na oficiálních stránkách společnosti LEGO zde až od 1. října 2017. Zatím si “hračku” můžete dát na Wishlist. Z minulost známe už obdobnou velice úspěšnou záležitost z roku 2015 –  první event Force Friday.

“První událost Star Wars Force Friday byla skutečně jedinečná spojila fanoušky na pěti kontinentech v bezprecedentním globálním živém unboxingu prodejních předmětů, na které čekali už před půlnocí.” Jimmy Pitaro, předseda společnosti Disney Consumer Products a Interactive Media.

lego složené

V sadě na vás čaká také 10 postaviček ze Star Wars. Můžete si vybrat jak posádku z Empires strikes back nebo Force Awakens. Která je ta vaše oblíbená?

Zdroje: Ladbible, Verge, Youtube, Star Wars

Komentáře

Nahoru